Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan alakul ki az az illat,...

Hogyan alakul ki az az illat, amikor bemegyek valahová és mindig érzem?

Figyelt kérdés
Az a családszag vagy mi. Régóta lakunk egy házban, ugyanazzal a mosóporral és öblítővel mosok, de még mindig nem érezni semmit.
2010. dec. 21. 22:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja, azt másnál én is észreveszem, de itthon nem, mert ugye itt lakom és megszokta az orrom az én lakás-szagom.
2010. dec. 21. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 gyuribacsika ***** válasza:
78%
Aha ez egy nagyon furcsa kérdés és mennyire elgondolkodtató, pedig sose jön szóba, de mégis aki kicsit is figyel észreveszi a különböző családok házaiban ezt a fura dolgot.
2010. dec. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
gondolom a higiénia és a tisztálkodás elhanyagolása során alakulhat ki (cigányok esetén)
2010. dec. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nem feltétlen kell ennek az "illatnak" büdösnek lennie! Én is érzem mindenhol, hogy van egy bizonyos szag, de az nem büdös, legalábbis jó esetben nem az. Persze az utolsó válaszolónak is igaza van, csak nem minden esetben. :)))
2010. dec. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédasszonyom évek óta egyedül él. Igazán kreatív nö, de az az illat ami körbeveszi a lakása belsejét semmihez nem hasonlítható. Kellemes púder illat.Azt mondta nállam meg citromfű illat van.
2010. dec. 22. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Sok mindenből tevődik össze, kezdve a saját testetek illatától a gyakran főzött ételeken át a mosószerekig, dezodorokig.

Minden lakásnak van egy saját, jellegzetes illata. Az ott lakók nem érzik, mert ezek számukra természetes illatok. De bárki más érezni fogja.

Te a saját lakásod saját illatát jó esetben soha nem fogod érezni. De mindenki másét igen. És ők sem érzik a sajátjukat, de te az övékét igen.

Szóval hidd el, a te lakásodnak is van egy illata. De sajnos azt soha nem fogod érezni.

Egyébként én albérletben lakom már jó ideje, nálunk azt vettem észre, hogy a mi szobánknak nem érzem az illatát, de ha valamiért bemegyek a lakótársam szobájába, azt már nagyon is. A közös helyiségek változó. Számomra ez is azt bizonyítja, amit fent leírtam.

2010. dec. 22. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
A bútorok (fabútorok) is sokat számítanak, meg a vakolat is.
2010. dec. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

amikor a nap végén hazaérek én azért érzem kb fél percig a lakásom illatát, mivel abban a percben épp az az új. utána már hozzászokik az orrom.

nos, én imádom ezt az illatot, sosem büdös vagy állott a szag. mindig párologtatok valami jó illatot, sok öblítőt használok, majdnem naponta mosok.

szerencsére már mások is megjegyezték, h nálam mindig jó illat van a lakásban.


szóval mikor hazaérsz, szippants jó mélyen a levegőbe, és érezni fogod.

2010. dec. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!