Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megvagytok elégedve a pvc...

Megvagytok elégedve a pvc vagy linóleum padlótokkal? Biztonságosnak tartjátok?

Figyelt kérdés
azért kérdem mert azt olvastam,hogy sok káros anyag van benne. nem tudom mi belőle az igazság.de az biztos,hogy olcsóbb mint a csempe.
2010. dec. 26. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A PVC akkor káros, amikor kidobod és elégetik, mert az égestermékei közt van mérgezö gáz is, amig a lakásban van, addig nem bocsájt ki semmit, ami ártalmas.
2010. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Utálom, mert ronda, ha valami erősebb anyag kifolyik, nyomot hagy, nem rakhatom le hűlni a földre a lábast, metr elolvad, és nem lehet szépen takarítani.

De nem káros szerintem.

Különben nézz körül jobban a csempénél, már 1000 Ft alatt is lehet kapni akcióban négyzetméterét, az azért nem drága.

2010. dec. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Könnyű feltakarítani, úgyhogy szerintem sokkal jobb, mint a padlószőnyeg, melegebb, mint a járólap, szobába sokkal esztétikusabb is.

Nekünk a gyerekszobában ilyen van, hogy könnyű legyen portalanítani, persze rendes szőnyeg is van, melyet kinn kirázok.

2010. dec. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Olcsóbbnak nem olcsóbb!!

Én személy szerint utálom!!!Rossz takarítani, nehezen szárad föl.Hamar koszolódik, semmivel nem melegebb mint a járólap.FÚJJ!

2010. dec. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!