Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Zsirfoltot ruhabol hogy lehet...

Zsirfoltot ruhabol hogy lehet kiszedni?

Figyelt kérdés

Tegnap tortent egy sajnalatos konyhai baleset, es a bezs szinu puloveremre racsapodott egy csomo zsiros szaft. Kis pottyokben szinte mindenhol. Ma kimostam normal programon, 40 fokon, elotte bekentem Vanish mosas elotti folttisztito "dezodorral". Halvanyodtak a foltok, de nem tuntek el, s mivel vilagos az anyag, eleg feltuno.. :-(


Nagyon el vagyok keseredve, mit tehetnek, hogy eltunjenek a foltok?


2009. jan. 27. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Zsíroldó hatású szer a mosogatószer, ha kényesebb anyag akkor samponnal próbálnám, a durvább anyagot trisóval "spékelném", vagyis plusz adnék a mosószerhez. A trisó nem habzik, de a többiek igen, de ha csak a foltokra teszed finoman, akkor még az automata is kibírja.
2009. jan. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
...az automata is kibírja a mosogatószert.
2009. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
probáld meg vanis szappannal én minden nemű folthoz azt használok.a folyékonyak nem olyan hatásosak.
2009. jan. 28. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!