Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy tudnám kiszedni belőle a...

Hogy tudnám kiszedni belőle a beszáradt festék foltot?

Figyelt kérdés
Van egy Fox polóm és az unokatesóm abban festett. -.- Persze festékes lett állítólag olaj festék ment rá. Beleszáradt. Mivel ez egy elég drága poló nem akarnám kidobni meg munkásnak se befogni. Vagy esetleg el lehetne halványítani egy kicsit a foltot? Könyörgöm Segítsetek! Előre is nagyon szépen köszönöm!
2011. okt. 11. 20:57
 1/3 anonim ***** válasza:
A festék hígítója. Bele kell áztatni. Bár ha már beszáradt, nem tudom, fel fogja-e oldani. Akkor frissen kellett volna.
2011. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A hígító kiszedi a színét azzal ne is próbáld !
2011. okt. 11. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen a higító kifakítja teljesen igen frissen kellet volna csak nem tudtam mit tenni, mert nem voltam ott. Anyukám is ezt mondta, hogy frissen kellett volna. Azért köszi megbróbálom egy higítós ronggyal kidörzsőlni a foltot.
2011. okt. 12. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!