Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tudjuk, hogy a mikró hullámos...

Tudjuk, hogy a mikró hullámos sütő, káros az egészségre, te azért használod?

Figyelt kérdés
2010. szept. 10. 10:00
1 2 3
 1/25 Biggus Dickus ***** válasza:
69%
Tudjuk, hogy nem káros az egészségre.
2010. szept. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
66%

annyi minden káros az egészségre, hogy ez az egy már igazán nem oszt nem szoroz.


ha azt vesszük, akkor ne nézzünk tv-t, ne használjunk mobiltelefont, ne menjünk ki az utcára, ne röntgeneztessük meg magunkat, ne együnk semmilyen boltban kapható dolgot.


a mai élet már szinte elképzelhetetlen mikrósütő nélkül.

aki fél tőle, az ne használja, nekem semmi bajom vele.

2010. szept. 10. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
61%
Amikor tudom nem használom. Ételt általában gázon melegítek! Műanyagban nem teszek bele semmit! Olvasztani én speciel forróvízzel szoktam, szóval keveset használom. Inkább egy-egy bögre kávé, vagy tea felmelegítésére csak!
2010. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
38%

Nálunk az egész család rendszeresen használja, de legutóbb az volt a tv-ben, hogy nem káros. /Lehet az új gyártásuakra vonatkozott/

Bocsi az előbbiért, de igyekszem válaszolni amire lehet.

2010. szept. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
58%
bizonyítsd már be tudományos érvekkel, hogy káros xD XD
2010. szept. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
54%
Én nem tudok róla hogy káros, valaki felvilágosítana? Én úgy tudom hogy radar készítés közben fedezték fel szóval nem hiszem hogy annál károsabb lenne de azért érdekelne. :)
2010. szept. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Kedves XD, Én magamnak bebizonyítottam ,te is megteheted magadnak ,hogy hitelesebb legyen,vegyél 2 egyforma cserép virágot,tégy teafőzőbe vizet tedd a tűzhelyre forrald fel ,és mikor ki hül locsold meg vele az egyik virágot ,1hónapon keresztül ,majd tégy mikróba vizet, forrald fel ,hűtsed le ,és locsold a másikat ,1hónapon keresztül ,tudod mi 5 en próbáltuk ki ,és ami a mikróba volt víz az a növény tönkre ment ,a másik él és virul ,ilyen egyszerű ,de tudod megszoktuk a kényelmet ,és tejet kávénak teát én is ott melegítek ,mi már csak ilyenek vagyunk kedves XD .Üdv Zsóka
2010. szept. 10. 11:29
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
hasznalom, de nem fozesre, csak etel ital melegitesere. Nem allok a mikor elott, nem varom hogy lejarjjon, mikor jelez, odamegyek, kiveszem a dolgot.
2010. szept. 10. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
58%

Nem. nem tudjuk. Max valakik terjesztik.helyesebben.

Mitől lenne káros? nem tökmind1, hogy a melegíteni kívánt dolgot egy elektromágneses sugárnyaláb készteti rezgésre, vagy az, hogy befűtessz alá?


Az általad említett kísérlet jól hangzik, de nem igaz, bármennyire is jól hangzik.

A víz sem kémiai, sem fizikai tulajdonságai nem az ásványi anyag tartalma nem változik meg a mikrohullámú sütőben.

Ne terjessz hülyeséget légyszíves.

2010. szept. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
56%
Akinek van legalább egy pici technikai alapműveltsége, az megérti milyen alapon működik a mikrohullámú sütő és nem terjeszt zagyva baromságokat. A légkörben csak a rádóhullámok sugárzása 100x ill. 1000x nagyobb energiával hatnak rád. Ennyi erővel akkor bújj egy Faraday kalitkába és földeld le magad. (Ez nem sértés, de a megoldás!!! - ha nem érted nézz utána)
2010. szept. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!