Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől van hogy a gázkonvektoru...

Mitől van hogy a gázkonvektorunk vörösen izzik mikor bekapcsoljuk? Ez nagy bajt jelent?

Figyelt kérdés
éjjel rápillantottam és izzott! Mivel már egyszer volt ilyen és akkor sem állt le magától gyorsan lekapcsoltam! Reggel mikor már kihült újra megpróbáltam és megint csak vörösen izzott!mi lehet ennek az oka?
2011. jan. 8. 07:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Nálad sincs ám valami rendben ha a kikapcsolt kályhád mégis be van kapcsolva.
2011. jan. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igazán köszönöm az inelligens választ! idióta kötegedő lúzerek inkább azzal foglalkozzanak hogy a saját agysejtjeik el ne sorvadjanak végérvényesen! ha nem tudsz segíteni te segg, akkor inkább kerülj is el messzire!!!!!!!!!!
2011. jan. 8. 08:32
 3/8 anonim ***** válasza:
Jobb lene, ha hívnál hozzá egy szerelőt. Biztonságosabb, ha átnézi, minthogy baj legyen belőle.
2011. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

" mikor már kihült újra megpróbáltam és megint csak vörösen izzott!"


tényleg butaságot írtál,és utána meg azon csodálkozol,hogy butasággal válaszolnak rá

2011. jan. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%

Szia!

Párom épületgépész mely magában foglalja a fűtéssel kapcsolatos tudnivalókat!

Megkérdeztem, és azt mondta, hogy nincs nagy baj. Ha lehetőséged van rá, minél előbb cseréld le. /maximum egy éven belül/ Az ő édesanyjának 1.5 évig bírta ugyanilyen állapotban.

Viszont azt tanácsolja ha mégis szerelőt hívnál, akkor a kitisztítást fogják javasolni, de az csak átmeneti /pontosabban 2-3 heti/ állapot, és 5-15 ezret is elkérhetnek érte. Abból az összegből amilyen sűrűn ki kell majd hívni őket jövőre már új konvektorod lehet. Ha nem áll módodban új készüléket vásárolni, használtat is vehetsz. /amennyiben kivizsgált/ Remélem tudtunk segíteni.

2011. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

2barbara2 nagyon köszönöm! Lehet megpróbálkozok a cserével! Köszönöm mégegyszer!

Érdekes van aki megérti amit írtam! Azzal sincs baj ha nem tudja valaki felfogni,de akkor mellőzze a kommenteket! Ennyi! azért még vannak értelmes emberek! Köszönöm nekik!

2011. jan. 8. 18:25
 7/8 anonim ***** válasza:

Én egy kicsit másképp látom...! Albérlő vagyok,egy kis szobába valamiért anno a legnagyobb teljesítményű kovektort rakták be.Valmi 5,5 vagy 6,5--nem emlékszem.

Ősszel kihívtam egy szerelőt,aki hirdette magát>"őszi elsőő beüzemelés 2500 ft"<. Ő mondta.

Ha a burkolatot levesszük,látszik,hogy meg van égve a lemez.

Kipucolta a fúvókát,beállította azt ami a szikrát adja,és egy csavarhúzóval lejjebb vette a gáz mennyiségét valahol..

Így is eléggé melegít,de kíméli a lemezt,azt mondta,ha így hagyta volna,1-2 év,és kiég,kilyukad.

2011. jan. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Az előttem lévő válaszolónak címzem!

Az első beüzemelések tényleg olcsóbbak, az így van a párom cégénél is, én ezért írtam hogy 5-15 ezret is kérhetnek, mert tőlünk indultam ki.

Ha elolvasod a kérdést, megtudhatod, hogy nem őszi első beüzemelésről van szó!!!

Mint írtam ezt lehet húzni 1-2 évig is, de minél később annál veszélyesebb.

2011. jan. 10. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!