Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem tudok bejutni a garázsba...

Nem tudok bejutni a garázsba a sár végett/cca.20m/, mien megoldások lehetségessek, hogy "ne aludjon kint az autom"?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

Mi elegyengettük egy kicsit a sáros talajt, és régi járólapokat raktunk le, csak úgy a sárba, de sorban, szorosan egymás mellé. Azóta nem okoz gondot. Ez 1 hete volt.

Átmeneti megoldásnak az is jó, ha kartonpapírt terítessz le a keréknyom alá, és úgy állsz be a garázsba.

2011. jan. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
De a párom akar hozni ilyen durva szemű követ, vagy kavicsot, és egy utánfutóval minimum elszórunk a kocsibeálló résznél. Muszáj valahogy feltölteni, hogy ne süllyedjen meg a talaj, mert hosszútávon ez nem jó.
2011. jan. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél le szélesebb deszkákat a garázsajtóig! Azon elvileg be tudsz menni!
2011. jan. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt hittem elég egy utánfutónyi kavics, el is hoztam le is szórtam vele - vagy 4 négyzetmétert. Aztán hozattam még egy teherautónyit - így lett majdnem elég a kb 15 méternyi szakaszra az úttól a garázsig. Ez tavaly volt. Mostanra már úgy-ahogy betaposódott a földbe a kavics, viszont ha most az ott nem lenne én is a négykerekűmnek az utcán mondhatnék esti mesét. Délután megálltam a házam előtt a füvön, s este nem tudtam onnan elindulni, befúltam a sárba, felszántottam a kerekekkel - pedig fű!

Rettenetesen nedves már megint a talaj.

2011. jan. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösz az ötleteket,járolap,kavics/volt ithon mindegyik/ s-bejutottam a garázsba!!!!!!!
2011. jan. 15. 15:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!