Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ráckevei technológiájú könnyűs...

Ráckevei technológiájú könnyűszerkezetes készházakkal van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Képbe került nálunk egy 2005-ben épített Ráckevei készház. Van esetleg valakinek tapasztalata ezekkel a házakkal kapcsolatban? Minden érdekel. :-)


2011. jan. 17. 12:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát 2 éve én is barátkoztam vele.Nagyon szépek tudnak lenni de és inkább az aggályaimat osztanám meg. Élőszőr is fa tartószerkezetről beszelünk amit utólag már nem tudni mennyire precízen és szakszerűen lett védelemmel ellátva. Ha ezt javítani kellene a komoly költség. Bármit rögzíteni szeretnél a falon az nem annyira egyszerű mint a téglánál. Na és egy rendkívüli időjárásnál hogyan viselkedik azt nem tudni. Lehet hogy rossz az elméletem de én nem mertem belevágni.

2013. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
itt egy link: [link]
2013. jan. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Gaborman válasza:

A miénk 1989-ben épült ráckevei c200- ás betonit lapból az utcánkban több is van, bátran ajánlom, az aggályokat meg akkor írd kedves anonim ha van tapasztalat vagy tudod mert nekem van!

150m2 tető térrel beépítve 18000ft a havi gaz számlával teljesen kifűtve! A falakon a rögzítéssel semmi gond mert a lap tartó szilárdsága rendben van komplett szekrény sor megfelelő dűbelezéssel simán elbír ( évek óta fent van és 5M hosszú a konyha szekrény!) A hőszigetelésű tényezője mivel a panel között szigetelés van jobb mint bármelyik tégla vagy beton! Padló fűtéssel lent az emeleten radiator fűtéssel termosztatokkal szabályozva 24-25 fokos szobahomerseklettel a fenti költségen kifuthető! Bátran ajánlom és inkább a gyártóval beszélj mint hallgasd olyan hozzászólók véleményét akinek fogalma sincs és nem ért hozzá! Mi benne élünk ennél jobb visszajelzés nem kell! Kérdezz bátran válaszolok szívesen!

2021. febr. 7. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!