Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Érdemes ilyennel felkeresni a...

Érdemes ilyennel felkeresni a biztosítót?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a sok nyári eső, és a gyors olvadás után vizesednek a falak, és több helyen repedés keletkezett a falakon, (remélhetőleg csak) a vakolatban.

Jó borsos összeget fizetünk a biztosítónak, vízkárra, természeti kárra, és mindenfélére kötöttünk.


Nem tudjuk, hogy ilyen esetben érdemes kihívni a biztosítót, hogy a talajvíz miatt repedezik a fal, vagy nem fogja őket érdekelni?

Elég sok helyen kell javítani, nem lesz olcsó mulatság, és most amúgy is pocsékul állunk anyagilag.


Ha kijönnek, meg is csinálják, vagy először kérni kell számlát a festőtől, és aztán sűrűn imádkozzunk, hogy kapjunk valamit?


2011. jan. 17. 13:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha vagy biztosítva vízkárra akkor természetesen.

Ki fog jönni egy kárbecslő és megmondja mekkora a kár.

Utána elmondják, hogy mi a teendő.

2011. jan. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is minden kutyafülére, köztük vízkárra is volt biztosításom, felhívtam őket és azt mondták, hogy talajvíz nem vízkár, csak az, ha a felettem lakó eláztat, ez számukra még nem is természeti katasztrófa kategória, mert nem hirtelen jött, így ne is reménykedjek semmiben. Úgyhogy fel is mondtam a biztosítást, akkor mi a fenének fizessek. Azért hívd fel őket, hátha nem ugyanaz a biztosító és esetleg ők fizetnek, de sok jóval nem tudlak biztatni.
2011. jan. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez remek.

Akkor majd felhívom őket, de nekem is megfordult a fejemben, ha nem csinálnak semmit, felmondom a p...ba.

Elég kellemetlen, mert a pince is beázik, és ha az is csúszni kezd, akkor tulajdonképp lakhatatlan lesz az ingatlan.

De ha nekik ez nem vízkár, vagy természeti kár, akkor mi a fene lehet az???


Mindegy, előre nem bosszankodom.


Valaki járt még így?

2011. jan. 17. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!