Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ki kell hívni a biztosítót?

Ki kell hívni a biztosítót?

Figyelt kérdés

Kitörött ablaküveg esetén mi az eljárás? Minden esetben kijön a biztosító megnézni a kárt, vagy elég csak bevinni az üvegestől a számlát, és kifizetik? Vagy valami összeghatár van, ami alatt ki sem jönnek? (Alianz).

Ha bejelentem, és várom ki őket esetleg napokig, vagy egy hétig is, addig ne legyen ablakom? Ki tud erről valami konkrétabbat, írja már meg...


2011. máj. 31. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Hívd fel őket, ők tudják a konkrétat.
2011. máj. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A te kezedben van a a szerződés olvasd el.

Általában van egy önrész,azt nézd meg,hogy nálad mennyi,érdemes-e kihívni őket.

2011. máj. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ma cseréltem üveget, de most nem ment olyan gyorsan mint régen 3800-ft os számlát bevittem a biztosítóhoz Aegon , de nem volt elég a számla, hanem kérték a bankszámla számomat is , mert nem tudták a szerződésemen megnézni mert a számítógép nem működik :) Egyre többet el-nyújtanak más idejéből :(
2011. máj. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a kedves válaszokat, már ki is fizették csont nélkül. Nem voltak kíváncsiak semmire.
2011. jún. 13. 13:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!