Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy csíráztassak búzát?

Hogy csíráztassak búzát?

Figyelt kérdés
Egyszer már csíráztattam úgy hogy beleszórtam egy tányérba vagy 2 marékni búzátés öntöttem rá vizat,épp annyit h ellepje é naponta öntözgettem.ez jól is ment egy ideig,de kb másfél hónapra rá hogy kicsíráztak olyan máshoz nem hasonlítható iszonyatosan erős bűz volt a szobámban,hogy rögtön kikellett hogy dobjam.Mit csánáljak hogy most ne ez történjen?Hogy fogjak hozzá,milyen edénybe csíráztassak?,mennyi búzát szórjak az edénybe?,mikor és mennyi vizet öntsek hozzá? 0.o Kösz előre is az érteles válaszolóknak!
2011. jan. 17. 21:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Én csíramagot szoktam venni. Arra rá van írva milyen sűrűn kell mosni. De kb. mindegyikről el lehet mondani, hogy nem szabad, hogy álljon rajta a víz és minden mosáskor alaposan át kell mosni, hogy kb. egy időben bújjanak ki, mert ha egyik kibújt másik nem alapon tovább hagyod állni keserű lesz. Van speciális csíráztató tál is, de amíg nem volt én egy tányéron is megoldottam.
2011. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*vagyis ne álljon rajta víz :)
2011. jan. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
hu,nagyon kösz,már csak az kellene h hol és mennyiért lehet ijet kapni :-)
2011. jan. 17. 23:03
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a sparban veszem. kb. 300 ft egy csomag
2011. jan. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!