Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Megmutatjátok az íróasztalotok...

Megmutatjátok az íróasztalotokat? Ahol gépeztek/dolgoztok/akármi?

Figyelt kérdés
Csak kíváncsi vagyok, kit milyen környezet vesz körül a gép előtt ülve. :)
2011. jan. 19. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
megmutatni nem tudom, de hatalmasnagy kupi van... be van borítva jegyzetekkel, teával, ropival, kakaóporral, van rajta sótartó, kontaktlencselötyi, tollak, cerkák, minden :D holnap vizsgázok
2011. jan. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
wow, hát akkor hajrá. :D
2011. jan. 19. 21:59
 3/10 anonim ***** válasza:

Nekem laptop tartó párnám van, úgyhogy általában az ölemben gépezek az ágyban vagy a kanapén. Ha olyan van, hogy írni is kell közben papírra akkor meg az ebédlőasztalnál ülök.

Most épp az ölemben van a gép, és az ágyban ülök:P

Kérdező, te is mond el milyen a tiéd!

2011. jan. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is leírom:

Viszonylag kicsi, éppcsak laptopozásra elég. Bal oldalon egy nagy vízipálma van, ez tök jól néz ki, meg jó érzés is, amikor felnézek rá :) Ezen kívül a laptop, hátul a hangszórók, köztük egy fúrógép, meg a tollaim, körömlakkjaim, kisszemetesem.

Ezen kívül kupleráj a legkülönbözőbb dolgokból: néhány pár fülbevaló, egy nyaklánc, mérőszalag, blokk, szórólap, méz maci formájú üvegben, egy tál pirított dióbél, dezodor, egy barátnőm ittfelejtett cigije, egy pszichológiai könyv, toll, hajgumi, telefon, index, kalciumos pezsgőtabletta, na meg persze az én cigim.

Én csak holnapután vizsgázom :D

22L


Ha hazaér a párom és eszembe jut, majd rakok fel képet is, de eltökítette valahová az adatkábelt :S

2011. jan. 19. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem egy sima kis asztalom van, nem íróasztal vagy számítógépasztal. Az ágyam mellett van, onnan szoktam gépezni, vagy az ágyban az ölembe veszem a laptopot.


Az asztal egyik fele a gépé. A másik felén változatos a kép, még ott vannak a tegnapi vizsgához a cuccaim még, a telefonom meg a tokja, egy könyv, pezsitabletta, az egyik poharam, fülhallgató, egy másik poharam, tollak. Itt általában minden van, úgyhogy ez már rendnek számít, ami most van.

2011. jan. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nálam a fallal szemben van letéve egy régifajta bükkszínű íróasztal, monitor a falon, egér/bill előtte, mellette hangszórók; jobbra csavarhúzók, alkatrészek, vezetékek; balra egy üveg sör (folyamatban), még balra egyetemi jegyzetek, legfelül a holnapi anyag, aminek a harmadánál vagyok eddig.
2011. jan. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

nekem, is ikeás laptop párnám van, szóval szerencsére nem tudok rajta kupit csinálni :D


na de a dohányzóasztal! a mindig gyalázatosan néz ki. képes vagyok a letakarítása után 1 órával telerakni kacatokkal.

2011. jan. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Az összes vizsgázónak sok sikert.. nekem még arrébb van sajnos az egyetem egy évvel.

Az én asztalomon általában rend van.. Itt a PC, hangszórók, a kislámpám, egy körömlakk, egy fél bögre kávé, egy üveg ásványvíz, testápoló amit kézkrémnek használok, C vitamin, kémia, biológia és fizika tankönyvek, némi apró, egy hajszárító, tollak, a számítógép tetején pár random újság meg füzet, a telefonom. Kb. ennyi, soknak tűnik így leírva, de nagyjából rendben vannak, meg egész nagy az asztal szóval jól elférek. :)

Köszi hogy ti is leírtátok! :)

2011. jan. 20. 10:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagyon régi, kidobásra ítélt tömör fa komódból készült az asztalom. Fiókok kivéve, 73 centire elvágva alul, atomstabil, gyonyörűen faragott motívumok vannak rajta, eredeti festéssel és hatalmas nagy :)
2011. jan. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
huhha... :D Jobbra és balra polcos szekrény, az asztal részei, azokon könyvek, lemezek, ládikó, parfümök, újságok, jegyzetek és minden egyéb kacat. Az asztallap akkora, mint egy tipikus sulis pad, talán kicsit nagyobb is, az a rusnya zöld valami, de csak méretre, szóval nagy. Felette van polcos rész, azon is jegyzetek, ékszerek, kacatok. :D Asztalon laptop, hangfal, fénykép, egy bögrében tollak, egy naaaaaaagy kupac jegyzet, úgy 1000 oldal, vizsga rlz. Kislámpa, sarokban egy dobozban ajakápoló, szemüvegtok, fülhallgatók, egyéb random dolgok, édesség. Van még bögre, mert lusta voltam levinni. Az egész szerkezet tetején még képek meg plüss meg nemtom. :D
2011. jan. 21. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!