Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen internetes oldalon...

Milyen internetes oldalon találtatok jó albérletet?

Figyelt kérdés
Valószínű 2-3hónapon belül költöznünk kell, de az ingatlan.com ill expressz.hu-n kívűl nem nagyon ismerek mást. Érdekelne Ti hol találtátok a lakást, ahol laktok!
2009. febr. 3. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:

ingatlan.hu

es nezegesd a bazar ujsagot, attol fugg melyik megyeben keresel, a bazart megyere kell keresned. Talan ez is megvan a neten. De ha nem, akkor nezd meg a boltban, nem is kell megvenned. De ha megveszed az ujsagot, akkor van benne egy szelveny, amelyiken ingyen feladhatod a hirdetesedet. Szerintem nagyon jo ujsag.

2009. febr. 3. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia, én itt találtam,


www.netapro.hu vagy apronet.hu nem ugyanaz! Albérlet.hu , esetleg teszvesz.en sis hirdetnek.

2009. febr. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

alberlet.hu

alberletbudapest.hu

2009. febr. 3. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Duna House. hu
2009. febr. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en az ismerosomnek kerestem olcsó-jó alberletet, az iwiwen talaltam is. sokszor latok olcsó-jó alberleteket az apróban es az uzenofalon.
2009. febr. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!