Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Részt vennétek olyan internete...

Részt vennétek olyan internetes hobby tanfolyamon, ahol ti szabhatjátok meg a tanfolyam árát?

Figyelt kérdés

Szeretnék indítani egy internetes tanfolyamot, kreatív hobby témában. Első körben karácsonyfa díszek varrására gondoltam. Pár ismerősöm korábban kérte, tanítsam meg őket is erre, innen az ötlet. De nem tudom, mennyit érhet maga amit csinálok, meg nem szeretek pénzt kérni másoktól, így arra gondoltam, ők mondják meg az árat.

Érdekelne benneteket egy ilyen dolog, vagy hülyeségnek tartjátok?


2011. okt. 2. 17:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Egyrészt a neten sok mindent lehet találni ingyen is. Másrészt könyvekből is lehet tanulni, melyeket nem is feltétlenül kell megvenni, mert van ugye könyvtár. Én nem hiszem, hogy ezzel számottevő pénzt tudnál keresni. De ha viszonylag olcsón létre tudsz hozni egy weboldalt, akkor vágj bele, aztán meglátod.
2011. okt. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!