Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lehetséges több évre lakást...

Lehetséges több évre lakást foglalni? Kérdés rövid, magyarázat hosszú

Figyelt kérdés
Még nem vagyok nagykorú, de szeretnék foglalni lakást, hogy amikor egyetemre kerülök, legyen sajátom. Már régóta gyűjtöm a pénzt, úgy érzem, mire betöltöm a 18-at, meglesz a pénz egy lakásra, amit kinéztem. Lehetséges mindez? Köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 22. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Amennyiben az eladó hozzájárul, hogy "éveket várjon", akkor értelemszerűen erre lehetőség van.

De sokkal tisztább, hogy amikor megvan a pénzed, akkor megveszed az ingatlant.

2011. jan. 22. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom, csak szeretném, ha biztosan lenne egy lakás ((:
2011. jan. 22. 20:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted ezt? Egy csomó eladó lakás van a piacon. Kábé olyan, mintha le akarnál foglalni egy kenyeret, hogy biztosan legyen egy kenyered.

Különben minden megállapodás kérdése.

2011. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig vannak eladó lakások, nem szokás lakást évekre előre lestipistopizni. Egyébként meg a kérdésed alapján már kinézted a lakást, vagyis a tulajdonossal kellene ezt megbeszélni. Ha már összegyűjtöttél valamennyit, akkor arra vehettek fel kölcsönt (nyilván ehhez a szüleid kellenek, te még nem fogsz kapni), amiből azonnal megvehetitek a lakást.
2011. jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!