Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Mit tegyek? (kérdés rövid...

Mit tegyek? (kérdés rövid magyarázat hosszú)

Figyelt kérdés
14/L vagyok és nagyon-nagyon hadarok! Anyumat nem érdekli, apa szekál vele, szval mit tehetek ellene? + rendkívül csúnyán írok mit tehetek ellene?
2011. nov. 5. 21:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Amikor van időd,akkor olvass fel hangosan szöveget,odafigyelve,hogy nagyon lassan mond. Amikor beszélsz,akkor is próbálj erre figyelni. Soká tart,mire lassabban fogsz beszélni állandóan.
2011. nov. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek igaza van, hozzátenném, hogy ha tükör előtt gyakorolsz, még hogy ha tükör előtt gyakorolsz, az még jobb.

Az írással meg ne foglalkozz, az még alakul.:)

2011. nov. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia! Sorstársak vagyunk, mert én is nagyon hadarok. Szerintem nekem ez idegi alapon van, mert rengeteg a veszekedés nálunk kiskorom óta. Neked vannak lelki problémáid, amik a hadarást okozhatják?
2011. nov. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hát.... mondjuk nálunk is sok a konfliktus (anyu-apu vs. én)(5ös tanuló wok de egy3asért v 4esért megy a vita)
2011. nov. 6. 12:27
 5/8 xStefix ***** válasza:
Szerintem szólj a suliban az egyik tanárodnak, akiben megbízol. Kérdezd meg, van-e lehetőséged találkozni egy logopédussal, ő majd eldönti, hogy kell-e hozzá járnod vagy elég az otthoni gyakorlás is.
2011. nov. 6. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szia! én 26 éves lány vagyok. Mióta beszélni tudok, borzasztóan hadarok. Azt mondta anno a logopédus, hogy azért van mert gondolatban már sokkal előrébb járok, mint amilyen gyorsan beszélek. Egyébként nekem anyuék nagyon sokat foglalkoztak vele, de ha neked nem akarnak segíteni, akkor vedd az ügyet a kezedbe. Nekem van egy 3 éves kisfiam, ő mindig rámszól, hogy anya, lassabban:). Az első válaszólónak igaza van teljesen. Mióta (kb 1 éve) meséket olvasok a fiamnak, nagyon sokat javult a helyzet. Nekem az is segít, ha előtte gondolatban elmondom a mondatot/szót, amit aztán ki is mondok. Kicsit így olyan mintha dadognék, mert van egy kis hatászünet mire válaszolok, de ez nem érdekel. Remélem tudtam segíteni. Tarts ki, engem is borzasztóan idegesített, de javítható a helyzet. Apukádnak meg nem kéne piszkálnia vele, nem is értem. Attól nem javul, sőt:(. Sok szerencsét!!!!!
2011. nov. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek! apum pedig no comment
2011. nov. 8. 17:00
 8/8 anonim válasza:

Kinövöd, ha figyelsz picit magadra.

Valószínűleg csapongó a képzeleted és képtelen vagy olyan gyorsan beszélni ahogy a gondolataid megkívánnák.

Önfegyelem.

2013. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!