Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Konyhámat ellepték a hangyák,...

Konyhámat ellepték a hangyák, nemtudom mi tévö legyek, kiprobáltam már a sütöport, "kölnit"az utjaikra, semmi. van rá megoldás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 06:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Alapos takarítás, a rejtett zugokban is. Valamire mennek. Lehet az akár egy kis lecsöppent olaj, vagy bármilyen más kaja, vagy morzsa is.
2011. jan. 27. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%
Itt is elő szoktak jönni, a mosogatónál..Én amikor mosogatok, a pultot, ami a mosogatónál van, és a mosogatót is át szoktam törölni domesztoszos papírtörlővel.
2011. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
100%
Én a BIO KIll-t ajánlom, nálam bevált. az olyan mindenféle műanyag kis dobozos írtók nem jók. ezt akkor is használhatod ha kutyát macskát tartassz a lakásban nekik nem árt. egyetértek az előttem szólóval, takarításra is szükség van.
2011. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Megkeresed, hol jönnek, és odaszórsz annyi sót, hogy befedd a lyukat. Onnan nem fognak többet jönni :)
2011. jan. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Én RAID hangyaölővel bántam el velük. Pontosan nem emlékszem a cucc nevére, de három műanyag házikó van benne, amiben barna por van. Lényeg, hogy ez finom a hangyáknak, hazaviszik, elosszák egymásközt, megeszik és nemzőképtelenek lesznek. 2-3 hét alatt eltünt az összes.

Nagyobb áruházakban kapható. Tesco például.

2011. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Egy alapos takaritas, s aztan reszelj le uborkat es azt szord le.

Tudom, hogy meglepo, de valoban hatasos, tehat igy tegy es megfogsz szabadulni a hangyaktol.

2011. jan. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Tessék, mindenkinek megvan a házi praktikája a hangyák ellen :) Válogass kedvedre, valamelyik csak beválik! :)
2011. jan. 27. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Már azt hittem csak én vagyok így. Nekem is sokfele előjönnek mostanában a hangyák és nem azért mert nem takarítok. Én akkor fújok rájuk hangyaölőt de akkor is csak ideiglenesen tünnek el.
2011. jan. 27. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nálam is feltűntek a kis haverok a szobámban még régebben, én is Sir Butcher módszerét használom, megkerestem a kis "különbejáratukat" és elláttam őket egy életre elegendő sóval. Na többet nem találkoztam hangyával a szobában.
2011. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Biokill-el végigfújod ahol láttad és az útvonalat is. Egy jó darabig nem lesznek (pár hónap). Ha megint jönnek, megint lefújod. Nem ártalmas rád, kutyára, stb. és nyugodtan fel lehet mosni, akor is marad a hatás hónapokig.
2011. jan. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!