Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Átlagosnak számít, ha egy...

Átlagosnak számít, ha egy vízszerelő 100 ezer forint munkadíjat kér egy 4m2es fürdőszoba vizesblokkjának kialakításáért? (csövezés, kád, szerelvények )

Figyelt kérdés
3 ajánlatot is kértem a városból, szinte mind azonos áron dolgozik. Ha én kereshetnék diplomámmal 2 nap alatt ennyit....
2011. febr. 1. 14:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

az enyém még ennél is kisebb, és az volt tavalyelőtt 80 ropi. tegyük hozzá Bp-en.

ettől függetlenül pofátlanságnak tartom.

2011. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Hát szerintem ez nagyon sok. Ha pesti vagy én akkor is vidékről vinnék oda szerelőt aki sokkal de sokkal olcsóbban megcsinálja.

Miket el nem tudnak kérni?Még van képük!

2011. febr. 1. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha ő hozza neked a házadhoz a kádat,csapokat, rézcsöveket,csatorna csöveket, cipel,fúr,farag,vés,forraszt,szerel,sziloplasztozik,segédet hoz,gépeket hoz,akkor... sok a 100 ezer??? Na ne vicceljünk már..
2011. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Nem, nem ő hozza a kádat, csapokat, mosdót sem. Ő csak dolgozik. Ja és ez a szakmája,ezt várom el. De nem ennyiért.!
2011. febr. 1. 19:48
 5/16 A kérdező kommentje:
És segédet sem hoz
2011. febr. 1. 19:48
 6/16 anonim ***** válasza:
Aha.1 mosdó csaptelep csere 7500Ft.(csap nélkül)Akkor?
2011. febr. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Nézd, mint mondtam ez a szakmája. Mindenkinek megvan a saját hivatása, de a 6-7 ezer forintos órabért én akkor is sokallom, cseréljen akár kádat, csapot vagy tömítést...Az ápolónők meg szart takarítanak óránként ötször, mégis minibálbért kapnak. Vagy az orvos, aki felelősségteljes melót csinál , 5-8 évig tanul.. sorolhatnám . Igazságtalan szerintem.
2011. febr. 1. 20:39
 8/16 A kérdező kommentje:
MÉg valami: ezek szerint ma Magyarországon mindenki annyi pénzt kér, amennyit nem szégyell, és ezek szerint a szakmunkások a leggazdagabb fizetésűek...
2011. febr. 1. 20:41
 9/16 A kérdező kommentje:
MIndegy. Csak felháborítónak tartom, hogy mire az ember kifizet egy vizest, egy villanyszerelőt, egy kőművest, egy ácsot, aki berakja a tetőtéri ablakot,megveszi az anyagokat és a csempéket , 600 ezer forintos fürdőszobája lesz, ami nem is puccos. Beszarás.
2011. febr. 1. 20:47
 10/16 anonim ***** válasza:
Nálunk két éve az ismerős vízszerelő 150 ezer munkadíjért átépítette a ház teljes vízvezeték és fűtéshálózatát. Ahhoz képest szerintem sok. Bele se merek gondolni, hogy mennyibe lett volna, ha nem ismerős.
2011. febr. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!