Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Üvd! Lenne egy elég érdekes...

Üvd! Lenne egy elég érdekes problémám, amire nagyon szeretnék mihamarabb megoldást találni, ugyhogy kérem, hogy csak hozzáértő emberek irjanak, vagy segitsenek?

Figyelt kérdés
A problémám a következő! Kb 2 éve gyúrok (semmi komoly, bicepszezek, és fekvenyomok, ennyi, nem akarok Ronnie Coleman lenni, ez csak amolyan hobbi) 179 cm magas vagyok,80kg, tehát nem vagyok egy nagy darab ember! Egy jó ideje arra lettem figyelmes, hogy időközönként nagy izomveszteség lép fel! Teljesen oktalanul (mármint énszerintem) Nem zabálom szét magam, napi 3szor étkezek, rendszeresen, elég nagy mennyiséget mostanában! Ez az izomveszteség nagyon látható, és kb 3-5 napig tart! Utána szépen visszajön a tömeg! Sulybol is lemegy kb 2-3 kg! Nagyon zavaro, és egyszerüen nem találom a kiváltó okot! Mitől lehet ez? Nem tudom fontos e de leirom:80kilóval szériázok fekve, egykezessel 20 kilóval bicepszezek! Karom jelenleg 40-es, de ilyen idöszakban lemegy akár 35-36ra is! Mellböségem 107cm, ilyenkor 95-96-ra is lemegy! Nagyon örülnék, ha valaki tunda segiteni, vagy tanácsot adni! Ha még valami kérdés merülne fel, nyugodtan tedd fel, válaszolok!
2011. okt. 12. 22:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Az edzésed nem kommentálnám, nem is ez a kérdés most. A súlyvesztés szerintem a folyadékbeviteled miatt van. Lehet, hogy kevesebbet iszol, nem?

Egyébként a kaja kevés, hiába eszel sokat. Legalább 5-6 étkezést kéne nyomni, csirke rizs jellegűt. És mérni, hogy mennyit eszel.

2011. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Üdv!Nem,napi 3-4 liter lefolyik naponta!Gondoltam én is erre,hogy emelnem kellene a napi étkezések számát....Szerinted ez lehet a probléma okozója?
2011. okt. 12. 23:19
 3/6 anonim ***** válasza:

GreenTea


Ilyen tömeg ingadozásról még életemben nem hallottam. 3-5 napig csökken 2-3 kilót, aztán visszajön pár nap alatt?

Próbáld ki, hogy napi legalább 5 alkalommal kajálsz, minden nap ugyanannyit, ugyanazt. Víz ugyanannyi. Súlymérés reggel ébredés előtt alsógatyában vagy nélküle.


Nem tudok másra gondolni csak arra, hogy mivel nem méred a kajáidat, csak sokat eszel, egyszerűen egyik nap többet, másik nap kevesebbet kajálsz. Tudod a sok elég relatív... ha éhes vagy akkor "több" sokat eszel, mint amikor egyáltalán nem vagy éhes. Ilyenkor kevesebb a sok.

2011. okt. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szia!Értelek!Igen a sok mindig mást jelent!Mindenképp növelem az étkezések számát,szerintem a folyadék elég 4 liter naponta!Testsúlymérést minden nap szoktam,ugyhogy azzal nem lesz probléma!Köszönöm a válaszokat!
2011. okt. 13. 10:12
 5/6 clint ***** válasza:
vagy egyszerüen a stresszel hogy állsz? A stresszelés az egyik legkatabolikusabb dolog. ilyen centiméterek nem tünhetnek el napok alatt és jöhetnek vissza sztem vmit elszámoltál amúgy, pláne egy 40 körüli bicepsznél.
2011. okt. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Üdv!Jól mérem!Stresszre is gondoltam,és épp most néztem,hogy a stressz a legnagyobb izomgyilkos!Igen,szoktam stresszelni,habár nem olyan gyakran,mint pl 1-2 éve....
2011. okt. 13. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!