Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Beszorult csavar, elkopott...

Beszorult csavar, elkopott feje, nem akad meg a menetben a csavarhúzó, hogy szedjem ki?

Figyelt kérdés
De nem akárhogy és akárhol :( nehezen hozzáférhető, pici helyen, ahol nem tudok benyúlni fogóval, úgy beszorult egy csillagfejű csavar, hogy míg kínlódtam, egészen elkopott a "csillag" és nem bír benne megakadni a csavarhúzó. Tudom, rossz minőségű csavar, de ez volt a kütyüben, amit most szét kell szednem, hogy megtakarítsam és újra működjön. Előre is köszönöm a segítséget!
2011. febr. 10. 10:39
 1/9 anonim ***** válasza:
69%

Idegtépő helyzet, tudom... :-)

Én ha azt látom, hogy nem akad meg, vagy még jobban koptatja a csavarhúzó, akkor keresek másikat, és azzal próbálom. Nagyobb méretű, ami még belemegy, az jobb szokott lenni. Vagy akár NEM csillagcsavarhúzó, hanem sima...

Kérd kölcsön a szomszédodét, hátha az övével menni fog!

Jobb ötletem nincs. :(

2011. febr. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
van 5 különböző méretű és fejű csavarhúzóm, de lehet, megpróbálok még kérni...egyelőre egyik sem akad meg benne...az is lehet, hogy nem vagyok elég erős hozzá...ez majd ste kiderül :)
2011. febr. 10. 11:18
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
le kell fúrni a fejét.
2011. febr. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
a fúrástól tartok, mert egy háztartási kisgépről van szó és félek, hogy megsérül (jó lenne, ha utána is működne :) )
2011. febr. 10. 11:25
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


Talán az OBI-ban is lehet kapni, mintha olvastam volna már.

2011. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
nahát! az első linken lévő cucc...ilyet még nem láttam, nagyon szuper! köszönöm szépen!
2011. febr. 11. 10:35
 7/9 anonim ***** válasza:
90%

Talán elkéstem..de én nőként a szemöldök szedőmmel csavartam így ki csavart..az pici és meg lehet fogni.

Vagy a körömvágó ollóval kell rászorítani..

2011. febr. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
:) én is próbáltam a szemöldökcsipeszt :) mert az az egyedüli, ami befért a csavarka mellé, de sajnos nem hatlapfejű, hanem kör alakú és csúszik rajta nagyon, nem tudtam ráfogni.
2011. febr. 11. 10:51
 9/9 DannyZuko ***** válasza:
Én meg szoktam fogni egy sima egyenes csavarhúzót meg egy kalapácsot és káütök a fejére a csavarhúzóval... mármint csavarhúzó a csavarba és kalapáccsal koccc-koccc. Kicsit kimélyíti a csavar fejében a hornyor és ekkor már belekap a csavarhúzó... reméllem érthetően írtam le :S
2011. febr. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!