Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözésnél mit tehetek a...

Költözésnél mit tehetek a lomokkal?

Figyelt kérdés
Jövő héten sürgősen költöznünk kell,és nem tudom,hogy a felesleges bútorokkal,egyebekkel mit tudok csinálni.Az FKF honlapján nem igazodom ki,akinek van tapasztalata,kérem írjon.
2011. febr. 12. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Eladod (ismerős vagy vatera, 1 Ft-ért akár), elajándékozod (szomszéd, rokon, vöröskereszt, rászorulók), kidobod (hulladékudvarba viszed).

A hulladékudvart nem tudom pontosabban, amíg nem írod meg hogy hol laksz.

2011. febr. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sok verzió nincs.Vagy van a házatoknak egy tárolója ahová a közösképviselő megengedn,hogy a lomtalanitásig berakd,vagy egy kissebb konténert kell rendelned a ház elé,amit majd elszállitanak.Persze ez nem olcsó.
2011. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A konténerbe sajnos nem férne minden.A hulladékudvarra gondoltam én is,de nem tudom mennyibe kerülhet.

13.kerület.

2011. febr. 12. 19:57
 4/6 anonim ***** válasza:

sok helyen ki van téve kis fecni, h ingyen lomtalanítás.

ezek általában kisebbségiek, csak akkor hívd őket, ha az értékes cuccokat már elvitted, és csak a lom van, ami már abszolút nem kell.

2011. febr. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

13. kerületi hulladékudvar:

[link]


Itt meg azt írják, hogy díjmentesen leadható (részletezi, hogy mi, de ahogy látom szelektíven majdnem minden); úgyhogy csak a szállítás kerül pénzbe:

[link]

2011. febr. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2011. febr. 14. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!