Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért jelent meg ennyi molylep...

Miért jelent meg ennyi molylepke a konyhámban? Miket dobjak ki?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben egyre több molylepke van a konyhámban,hogy mitől azt nem tudom..de egy nap max.10-et látok :|
2011. febr. 16. 18:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Papírzacskós cuccokat.
2011. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mindenféle kukorica-, zabpehely, müzli, liszt, csokoládé.
2011. febr. 16. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent át kell nézned, és ami lejárt vagy gyanús, dobd ki. Akár csokiban is lehet, azzal is bekerülhetett. Piros kis kukacra emlékeztető kinézetű a lárvája. Ha találsz ilyeneket, lehet, hogy megvan a forrás. Érdemes mindent üvegekben tartani utána. Megveszed, és már öntöd is át üvegbe, ráírod a lejárati határidőt. Marha nehéz megszabadulni tőlük.
2011. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nekem is ez volt,pedig üvegekbe öntöttem én is,de ezek a dögök azokba is bemásztak! Vegyél molyfogót, ez a szaporodásukat gátolja! Nekem bevált, nem mondom, hogy nincs egy darab se, de lényegesen jobb a helyzet! Mindenhol (Tesco, Auchan, barkácsáruházak)lehet ilyet kapni, feromont tartalmaz és megfogja a hímeket!
2011. febr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18:50 vagyok. Bakter! Belemennek az üvegbe is??? Akkor eleve benne kellett legyen a cuccban, amit beleöntöttél nem? Én eddig halál nyugodt voltam, hogy minden üvegben van, biztonságban vagyok...
2011. febr. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!