Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csótányok a konyhámban! Miket...

Csótányok a konyhámban! Miket dobjak ki?

Figyelt kérdés

A felső szomszéd szerintem tenyészti őket,már az összes szellőzőt beragasztottam,az egyiket átfúrhatták,nemtudom honnan jönnek.

3-4 darabot találtam a konyhaszekrényben,ahol nyitva tárolok tésztákat,fűszereket,lisztet,teát,mint minden más háztartásban...

A bontott pudingporokat és a búzadarát már kidobtam,bár nem láttam benne semmit.

Mit dobjak még ki?

Nem lehetnek túl régen benn,de áhh,fujj...


2011. jan. 31. 15:44
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

lehet bajunk ha a tésztát igy főzöm meg?

bár lehet ránézek,és eszembe jut még a bontatlant is kidobom...

2011. jan. 31. 15:45
 2/19 anonim ***** válasza:
Citromot kiteszel, arra ráizgulnak és akkor agyon tudod őket csapni.
2011. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

nem kell citrom,mindent kipakoltam,áttöröltem domestossal,elhuztam a helyéről,felmostam,minden tiszta,eltapotsam vagy 20-at,letettem ilyen gyógyszertári porból vizet (már a neve se rémlik)


most szűárad a szekrény,csak nem tudom hogy miket tegyek vissza (zárt edénybe)


az a baj hogy rengeteg mindent tároltam nyitva,és ha azt mind kidobom,nem 2-3ezer ft...

2011. jan. 31. 15:59
 4/19 anonim ***** válasza:

Ha van utánpótlásod, érdemes venni Piretrin port. Szagtalan, melegvérűre nem hat. Amerre gondolod, hogy járhatnak, leszórod.

Ami nyitva volt, tuti sétáltak rajta. Tőled függ, mit bír el a gyomrod.

2011. jan. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nem csak a szellőzőn jöhetnek. A vizes blokkon keresztül is.
2011. jan. 31. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

az én gyomrom semmit...


de az övéké? bors,erőspaprika,ilyenekbe is belemennek?


tészta,liszt,cukor,kekszek,ezek kuka

de aminek intenziv erős illata van?

2011. jan. 31. 16:08
 7/19 anonim válasza:
Ezt már nem tudom, hogy mikor hallottam, de van egy ilyen sztori...ha eltaposol egy csótányt akkor jobb, ha a saját cipődet is eldobod, mert azzal beviszed a házadba újra. hogy miként, azt nem tudom,de egy ismeretterjesztő műsorban hallottam :S ha nagy hülyeséget mondtam sorry
2011. jan. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
vizes blokk a konyhaszekrény aljába van,az meg zárt,csak akkor nyitom ha tisztitószert veszek ki,látnám ha ott vannak...szellőzőn jönnek/jöttek
2011. jan. 31. 16:10
 9/19 A kérdező kommentje:

nem hiszem hogy hülyeséget irtál,ha nincs jól feltakaritva akkor simán kikelnek ha épp lárva (vagymi) volt benne,jó túlélők...

de gyűlölöm őket...meg a szomszédot...

2011. jan. 31. 16:11
 10/19 anonim ***** válasza:

Uh, én mindent kidobnék. Nem lenne gyomrom megenni.

Ajánlom viszont neked is, amit én csinálok: mindent, de mindent befőttesüvegben tárolok. Abba tuti nem megy bele. amint kibontottam egy zacskót, a tartalmát azonnal üvegezem. Az üvegek meg a borsó, savanyúság vásárlásakon kerültek hozzám, szóval egy fillérbe sem kerülnek :)

2011. jan. 31. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!