Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kapható olyan fatüzelésű...

Kapható olyan fatüzelésű kályha, amiben lehet kenyeret is sütni? Vagy valami hasonló?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 19:11
 1/7 anonim válasza:
sztem ilyent nem kapsz. kemencében szoktak kenyeret sütni
2011. febr. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kenyeret lehet sütni a tűzhely sütőjében is,bár a kemencében az igazi.

Nem tudom,hogy kapható-e még,de pár éve még volt teatűzhely. Valamivel szélesebb,mint a kályhák. Fehér zománcos és van sütője is.

Két tál ételt meglehet a tetején is főzni.

Praktikusabb,mint a többi kályha.

Használtan biztosan tudsz venni,ha az üzletekben nincs. Vasboltokban érdemes érdeklődni.

2011. febr. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Tűzhelyet még lehet kapni bár 100ezer körül van az ára.
2011. febr. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

[link]


Itt vannak eladó saprheltek....

2011. febr. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A sparhelt nem azonos a teatűzhellyel. A teatűzhely inkább kályha,jó szobában is, a sparhelt pedig főzésre és sütésre való,de kevésbbé jó vele fűteni és csak konyhába való.
2011. febr. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hová szeretnéd,nem sok infót írtál.De van egy szuper megoldás,nem is drága,házilag is kivitelezhető.Rakott sparheltnek hívják,samottból és sima téglából rakják,te magadnak is megcsinálhatod. Ha elmész méh.telepre,találhatsz ott sparhelt-ajtót,platnit.Ezeket felhasználva téglából,tetőcserépből,samottporból és vízüvegből tetszés szerinti méretű kályhát építhetsz.Nem árt egy cserépkályhás véleményét kikérni ez ügyben,de nem ördöngösség,és csúnya sem lesz,ha kívülre szép téglákat választasz.Régi nagyméretű tégla alkalmasabb,mert jobban ki vannak égetve,mint a kisméretűek.Le szokták meszelni,évente akár többször is.Ha stílusában elképzelhető,hogy illeszkedik a lakásodba,érdemes ilyent csináltatni,fűtésre-főzésre sütésre kiváló,bár nem olyan elegáns.mint egy cserépkályha,de ugyanúgy felfűthető,mint egy kemence.
2011. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen van. Amikor kerestem magunknak kályhát, akkor találtam ilyet, és tetszett is. De sajnos a sütő rekesz túl sok helyett vett el a tűztérből, így inkább a nagyobb teljesítményleadásra képeset választottam.

Nézz körül a hirdetőoldalakon (expressz, vatera, jófogás, bazár). Biztos találsz.

2011. okt. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!