Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Sok lakásban ismerős a fürdősz...

Sok lakásban ismerős a fürdőszobában és a konyhában a penész megjelenése?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 00:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze...

A nedvesség és a pára miatt.

Vagy nálatok hol van a falakon, vagy a csempék közt, vagy mire gondolsz pontosan?


Szerintem a sok szellőztetés, takarítás aztán szárazra törlés és persze az időnkénti festés segíthet. Vagy páramentesítő készülék esetleg vagy gondolom van valami penész ellen is. Én például tudok olyan fugáról (csempe közé való anyag) ami penészedés elleni, nem penészedik.

2009. febr. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
hipós lemosás. a drága bolti penész elleni szerben is ez van.
2009. febr. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ismerős.Mi penészölővel szoktuk lefujni,szépen eltünteti,de kb 1honap mulva kezdődik minden előről.Van párástalanito készülékünk is 1elektromos és 1ceresit.Az utobbi több vizet összegyüjt,de nem nagyon hatékonyak.A szellőztetés jo,de sürün kint is nedves a levegő.Állandóra megoldani szerintem hőszigetelessel lehet és meszeléssel.Előszőr penészölő mész utána a rendes.És a lakás folyamatos melegen tartása.
2009. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!