Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Volt egy villany le olvasás a...

Volt egy villany le olvasás a minap és nem voltam otthon de mondták szomszédok hogy be jöttek és nem szabadott volna! Akkor most ez érvényes le olvasás volt? Mert ki küldhetnek akár mit is nem?

Figyelt kérdés
Akkor most ez érvényes le olvasás volt mert ki küldhetnek akár mit is nem? vagy hogy van ez??
2011. febr. 26. 14:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Ez magántulajdon megsértése, én írnék a központjukba , utána a fogysztóvédelmhez is.
2011. febr. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mert már volt olyan számla amit ki küldtek még régen! Olyan számla összegek amik nem léteznek mikor fel hívtam őket akkor meg nem tudták hogy ez hogy van de már a nettel is volt ilyen!!! Felszólító levél hogy ha nem fizetem be akkor ki kapcsolják és nem volt el maradásom hova jut még ez az ország?!!!
2011. febr. 26. 15:13
 3/17 anonim ***** válasza:
Fényképezd le az óraállásodat olyan géppel, ami a dátumot is kijelzi, és hasonlítsd össze az ő általuk kiküldött villanyóra állással. Akkor már tudsz miért reklamálni, ha eltér a két szám, és máskor legyél otthon, ha jönnek az órát leolvasni. Gondolom, küldtek erről valami papírt, hogy mikor mennek?
2011. febr. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
nem küldtek semmit de azé vagyok ideges hogy be jönnek mert nyitva van a kapu nem ugy zárják be el lopnak valamit ő miattuk azé ez durva :s
2011. febr. 26. 15:43
 5/17 anonim ***** válasza:
54%
ez tényleg felháborító, de ne haragudj, a kaput zárni kéne! Ez alap. Mi akkor is zárjuk, ha itthon vagyunk.
2011. febr. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Igazad van igy lesz kösz a válaszokat sziasztok
2011. febr. 26. 16:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősöm is pont emiatt panaszkodott a minap. Állítólag a villanyóra az ő tulajdonuk, ezért úgy gondolják, a kapu nem akadály...
2011. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nálunk a panelban is a lépcsőházban van mindenkinek a villanyórája és nem volt még gond ebből. Nem tudom melyik szolgáltatónál vagy, de már interneten is be lehet jelenteni az óra állását és ott tudod ellenőrizni is, hogy van-e elmaradás, vagy sem. Nézz utána.
2011. febr. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A leolvasók sajna egy szinten vannak az ellenőrökkel. Általában "külsős"kft ,nem az áramszolgáltató emberei.

Ma már ők is lefényképezik az óraállást,nem csak bepötyögik a gépbe.Ha egyáltalán értenek a műszerükhöz....


Nézd meg az óraállást,várd ki azt a 8~10 napot,mire jön a számla,és ha nem stimmel, be kell menni az áramszolgáltatóhoz reklamálni.

Csak azzal foglalkoznak,akinek a nevén van az óra.

2011. febr. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Magántul. megsértése miatt beperelheted őket.

Egy jó ügyvéd, hozhat egy kis pénzt neked ezzel.

Én ezt tenném!

2011. febr. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!