Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Volt egy villany le olvasás a...

Volt egy villany le olvasás a minap és nem voltam otthon de mondták szomszédok hogy be jöttek és nem szabadott volna! Akkor most ez érvényes le olvasás volt? Mert ki küldhetnek akár mit is nem?

Figyelt kérdés
Akkor most ez érvényes le olvasás volt mert ki küldhetnek akár mit is nem? vagy hogy van ez??
2011. febr. 26. 14:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Hát, ez elég furcsa, bár nekünk is volt "élményünk": a vízóraleolvasó egyszerűen bemászott a kerítésünkön, hogy az aknából leolvassa az óraállást! A szomszédunk szólt, amikor hazajöttünk, hogy tudjunk róla, hogy átmászott a pali a kerítésen, kinyitotta az aknát, felírta az óraállást, majd komótosan visszamászott az utcára :S Hangsúlyozom, hogy soha, egyetlen forint elmaradásunk sincs. Felhívtam a vízszolgáltatót, hogy rendben megvan-e az óraállásunk (nem akartam neki munkahelyi botrányt, csak kíváncsi voltam, hogy tényleg így történt-e), majd a legközelebbi találkozásunkkor nagyon kiosztottam a kedves leolvasót.
2011. febr. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
30%
Azért érdemes átolvasni az adott szolgáltatóval kötött szerződéseket és egyéb nyilatkozatokat, mert általában a szolgáltatók jogszerűen járnak el ilyen esetekben. Joguk van ellenőrizniük az óráikat. Természetesen az okozott kárt meg kötelesek megtéríteni, ha volt ilyen. De hogy egyből birtokháborítás meg ügyvéd!?! Kicsit józanabbul, ha lehet kérni! :)
2011. febr. 28. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Az utolsónak:


Látszik, hogy nem családi házban laksz...


De, ha gondolod, akkor tárd ki a panelodnak az ajtaját is, hogy szabadon ki-be mehessen aki akar!!

2011. febr. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
0%

"Látszik, hogy nem családi házban laksz... "


Rosszul látszik, abban lakom. És mivel új a ház, még friss az élmény az emlékezetemben, hogy a szolgáltatók aláíratták, hogy bemehetnek.


Egyéb hozzáfűznivalód is van, okostojás?

2011. febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A tulajdonos(vagy megbízottja)jelenlétében !
2011. febr. 28. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"...még friss az élmény az emlékezetemben, hogy a szolgáltatók aláíratták, hogy bemehetnek...."


Neked egyedül az országban van ilyen szerződésed,

hogy hozzád bárki szabadon bemehet!!


Ha szövegértési nehézséged van, magyaráztassad el,

hogy mi van odaírva, te "nagyon-hülye"!!


Normális ember ilyent nem ír alá,

de hát ez így terád nem is vonatkozik!!!

2011. márc. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

"Neked egyedül..."

Honnan tudod?


"bárki szabadon bemehet"

Nem bárki, csak aki felhatalmazást kap.


"szövegértési nehézséged van"

Igen, ez látszik a bárkis megjegyzésedből is...


"te nagyon-hülye"

Hogy Forrest Gump anyukáját idézzem szabad fordításban: "a te jó kvura aynukádat!" (sic)


"ilyent"

ilyet, ugyebár... Kösz a hozzászólást!

2011. márc. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!