Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valaki Miskéről vagy...

Van valaki Miskéről vagy környékéről? Írjon egy pár szót róla.

Figyelt kérdés
2011. febr. 28. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó régi a kérdés, de remélem még aktuális a válaszom. Miskei vagyok már asszem 15 éve, 3 évesen költöztem ide. Nem rajongok érte, sok minden nincs itt. A suli régen nagyon jó volt, de most már sajnos nagyon süllyed a színvonal, köszönhetően a kormosoknak, akikből sajnos nincs hiány. Van egy nagyon szép környvtárunk, ahol nagyon furcsa szag van, de egészen hangulatos, ha megszokja az ember, én szeretek oda járni, a suli előtt meg egy szép park van, ahol szintén jó eltölteni az időt. Gyerek esetén van egy új játszótér az orvosi rendelő előtti téren, remélhetőleg ezt nem fogják szétkapkodni, el van kerítve. Finom fagyit lehet kapni és 2x akkora mignont, mint Kalocsán:) Szerencsére gyakran járnak buszok, főleg hétköznap, de biciklivel sincs nagy távolságra Kalocsa, bő fél óra, max 3/4.

Nem olyan vészes, így belegondolva lehetne rosszabb is:)

2011. jún. 2. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%

Én is miskén lakom .És szerintem a suli nagyon jó van egy nagy udvara,ebédlő,tornaterem...Én is odajárok.Az iskola most nyert pályázaton 2 db interaktív táblát .A faluban meg nagyon kellemes sétálni ,csendes,és békás falu .Tényleg van a faluban egy nagyonszép park és a közepé egy szökőkút !Van 5 bolt ,Sportcsarnok ,3 kocsma is van mondjuk az egyik az inkább vendéglő . Van egy nagy focipálya, vannak buszmegállók

De itt van pár link innen többet megtudhatsz:

[link]

[link]

[link]

De miért kérdezed ?

2011. júl. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Előző válaszoló, te ki vagy, megkérdezhetem? Lehet ismerlek (inkább valószínű).

Amúgy szerintem baromira nem csendes a falu, és nem is békés.

2011. júl. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Mond meg előbb te én csak anyit mondok hogy nóri
2011. júl. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
de! Nem vagyok nóra csak a naptrból vettem egy nevet ! Én ezt tapasztaltam amikor meglátogattam egy ismerősömet!Bocsi :(
2011. júl. 23. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!