Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretnék az ablakaimra...

Szeretnék az ablakaimra rácsot szerelni?

Figyelt kérdés

Hol tudok olcsón venni ablakokra rácsot?

Vatera,teszvesz kilőve.Gondoltam arra is,hogy egy vastelepen érdeklődjek,de ott nem nagyon merek az árak miatt.Egyébként kertes házon nem mutat valami jól egy rács az ablakon mi?


2011. márc. 4. 12:12
 1/4 Olga néni ***** válasza:
Hmm, egy kifosztott lakás, vagy egy betörő jobban mutat a házban? Vastelepen bátran érdeklődni, azért vannak ott. Ha valaki tud hegeszteni, érdemes otthon megcsinálni. Fontos, hogy a rács kívülről ne legyen oldható (mert akkor betörő ellen nem véd), például csavarokkal. Akkor annyit ér, mint döglött lónak a beöntés. Mindenképpen belülről rögzíteni, vagy a falba erősíteni, de úgy, hogy ne lehessen egyszerűen kihúzni (pl. a falba rögzítendő szálakat befűrészelni hosszában, és szétnyitni).
2011. márc. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az első nagyon jól írta.

Miért ne mutatna jól? Bár én nem csak az esetleges betörők miatt szeretnék,hanem virágtartónak lenne inkább.

Nem tipikus rácsot képzeltem el,mert az randa de nagyon,hanem olyan íves,szépen feketére lefestett "díszt".

ami virágtartónak is megfelel,csak éppen lesz felfelé pár "felnyúló" szál a betörések végett.

Különben nálam fekete a kerítés(fa) és a rács is fekete lesz,a ház meg narancssárga.Szerintem így nagyon szép lesz! Remélem segíthettem,legalább a színekben....

2011. márc. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Amúgy én a 2012-es baromság miatt szeretnék felszerelni egy pár rácsot,mert elvileg már az előző világvége szitunál is megbolondultak az emberek és fosztogattak gyilkoltak.Ha van rács akkor talán nem esek ennek a baromságnak az áldozatául.


Viszont második válaszoló adtál egy jó ötletet a virágokkal kapcsolatban.Majd futtatok rá babot vagy valami növényt és az is dob majd a kecón kívülről.

2011. márc. 4. 14:48
 4/4 anonim ***** válasza:
Barkácsboltokban lehet kapni elvileg ilyen rácselemeket, amit össze kell hegeszteni, nézz ott körül, hátha van akció.
2011. márc. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!