Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Bp. XIII. ker. Váci út külső...

Bp. XIII. ker. Váci út külső szakaszán földszinti lakásba behallatszik-e vajon kora reggel a metró zaja?

Figyelt kérdés
Ott vennék lakást, ezért érdekel. Ott a metró már kéregvasút, tehát közvetlenül a felszín alatt fut.
2011. márc. 4. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Metró? Hát én a metró zaját még az aluljáróban sem szoktam hallani, csak mikor már megyek le a mozgólépcsőn, szóval kizártnak tartom, hogy a lakásba behallatsszon.
2011. márc. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A külső szakaszán nem tudom, hogy hogy van, de lehel térnél ahová fodrászhoz járok bizony behallatszik, sőt még remeg is az egész üzlet.

Nem tudom, hogy pont hogy helyezkedik el a metróhoz képest, de durván hallatszik.

A fodrászüzlet a Váci út 54-58 ban van nem reklám, csak hátha segít:)

2011. márc. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

én lebeszélnélek a földszinti lakásról. a zajt nem tudom megítélni, még sosem laktam metró közelében, ha jó alvó vagy akkor talán észre sem veszed. na meg egyébként is hozzá lehet szokni.

de egy fszti lakás általában sokkal hidegebb és sötétebb mint egy emeleti. bár nem tudom, hogy ez lakás milyen házban van, de én nem javaslom.

2011. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!