Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol kaphatok ilyesmi tollbetétet?

Hol kaphatok ilyesmi tollbetétet?

Figyelt kérdés

A képen egy "rotring" ceruza látható, de a toll is ugyan ilyen kinézetű. Alatt egy tollbetét, amilyen kellene bele.

Végigjártam rengeteg írószerboltot Pécsen és sokat Budapesten is, de sehol nem tudtak adni.

[link]


2011. márc. 6. 16:57
 1/4 anonim válasza:
szerintem ez egy normál betét, de lehet egyszerűbb lenne, ha vennél még egy ugyanilyen tollat. vagy nézd meg a többi tolladban a betétet, próbáld bele.
2011. márc. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont az a lényege, hogy sokkal kisebb mint egy normál tollbetét. Maga a toll is kisebb és vékonyabb egy átlagos tollnál.

De oké, akkor mondd meg kérlek, hol kaphatok még egy ugyan ilyen tollat!

Nagykerek internetes oldalán láttam már ilyet, most hogy rákerestem, de mindegyiknél ki van írva, hogy kizárólag viszonteladókkal állnak szóba.

2011. márc. 6. 17:29
 3/4 anonim válasza:
Ahol a tollat vetted, szerintem ott próbálkozz.
2011. márc. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam. Az volt az első. Ha kaptam volna, nem írtam volna ide.
2011. márc. 6. 19:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!