Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hová költözzünk Magyarországon...

Hová költözzünk Magyarországon belül?

Figyelt kérdés
Jelenleg egy Dél-alföldi kisvárosban élünk a párommal,de nincs semmi munka.Olyan helyre szeretnénk menni,ahol biztos lesz munkánk nekem érettségim van,a párom fodrász.Etnikailag homogén helyek érdekelnek!Persze a nagy álmunk Hollandia,de ahoz pénz is kellene.
2011. márc. 8. 12:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Tatabányát ajánlom! csak ne a kertvárosi vagy mésztelepi részt (hülye aki mésztelepre megy). fodrászokból itt egy kicsit sokan vannak,mert ugye itt a fellner 'egyetem',ahol azokat nyomják futószalagon,de a fele-háromnegyede nem dolgozik a szakmájában(tudom,oda járok).

szóval: ipariparkon belül fci,coloplast,érdemes csekkolni.

2011. márc. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Köröstetétlen. Szolnoktól délre fekvő község (pár ezer lelkes). Ott talán van munka, ha máshol nem Szolnokon. Ja, és nincs egy darab feka se, mert a városvezetés nem ad nekik telket.

Vagy Bp. 11. kerület. Jó környék, bár nem tudom az ingatlanárakat.

2011. márc. 9. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
51%
Bp-en sincsen munka.
2011. márc. 11. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Bp-en VAN munka, legalábbis több, mint máshol.

A XI. kerületnek pedig nem ajánlom minden részét. Pl a Csóka utcában és környékén nem véletlenül adják annyiért a tégla lakásokat, mint egy külsőbb pesti kerületben a lepukkant panelokat.

2011. márc. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Budapest vonzáskörzete több szempontból is jó. Azok költöztek ki, akik tudtak házat építeni, gazdálkodni, ill. mindezt fenntartani. Én is egy ilyen kistelepülésen élek. A közelünkben nyílt egy fodrász, aki velünk együtt boldog, mivel mindannyian egymásra találtunk. Neki vendégkörzete lett, nekünk nem kell a méregdrága budapesti tarifákat fizetnünk. Megengedhetem, hogy hetente fodrászhoz járjak, s a közérzetem is jobb, mert frizurám van. (szóval nő vagyok.)
2011. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:
Az Audival nem járnál épp jól. Mint ahogyan az ország sem járt jól vele.
2011. márc. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Nekem már mindegy,csak legyen munka!2 éve nem találok,csak alkalmi munkát.
2011. márc. 12. 08:17
 18/19 anonim ***** válasza:

Zalaegerszeg? Itt a Flextronics ahol talán van munka, fodrász nagyon sok van, de ha jó az ember és olcsó akkor még vendégkört is lehet kialakítani.

Ha tudtok németül akkor Sopronban, mint fodrász lehet állást találni, de akár Kőszegen is.

2011. márc. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kecskemétre se érdemes költözni,hiába lesz itt a mercédesz gyár,állítólag nagyon keveset fognak fizetni,és máshonnan hoznak ide dolgozókat:(
2011. márc. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!