Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik város a legjobb Magyaro...

Melyik város a legjobb Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tatán lakunk és szeretnénk elköltözni innen. Nagy terveink vannak és nem szeretnénk itt maradni, így döntöttünk. Szeretnék ötleteket kapni, hol jó élni és miért.
2011. máj. 4. 11:30
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
92%
Az én kedvenceim: Szeged, Sopron, Keszthely
2011. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
76%
Budapest, jó közlekedés, minden közel van, munkalehetőségek, szép a város, biztonságos. Én itt lakom vagy 18 éve és ami negatív dolgokat szoktak mondani, szerintem az nem igaz egyáltalán.
2011. máj. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. máj. 4. 11:41
 4/37 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem budapest , Budaörs, én dunaujvárosban lakom tele van válogatott bunkókkal és nemtudom hoigy hallotátok e tavaly juni ban egy csaj suliba indult de nem ért be és novembereben megtalálták lent a dunaparton kihúzták a fogait kifeszitették at álkapcsát és fához kötözték hát durva, és a tettes még mindíg nincs meg én ismertem a lányt 16 éves volt ezen kívül unalmas és szar legszívesebben elköltöznék csak most lett felujitva a lakásom van egy kertem is rajta egy szép házzal ja és állitom hogy a rohadt vasmű miatt van itt ennyi rákos ember mindennap egy csomó vasműpor van az ablakpárkányomon..> Na ez

Dunaujváros!!!

2011. máj. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
71%
BP.
2011. máj. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Pedig Tata olyan szép, miért akarsz eljönni onnan??
2011. máj. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
58%

Budapest jó város???

Úristen, szerintem te nagyon el lehetsz tájolva.

Jó tömegközlekedés???

Mi, az hogy órákat ülsz a buszon, villamoson a BKV sztrájkok miatt? Az, hogy egy csomó tömegközlekedési járműben még légkondi sincs? Ha meg saját kocsival mész, az se jobb, szinte állandó dugók miatt.

Egyszerűen undorító a sok szemét, a sok hajléktalan, a sok igénytelen, elhanagyolt aluljáró, a panelházak ezrei, a botrányos tömegközlekedés...

Arról már nem is beszélve, hogy a mi kis Budapestünk Európa egyik legszennyezetteb városa és friss kutatások szerint kb. két évet veszít életéből az, aki egész életét ott tölti.

Ha a II. kerületben, a Rózsadombon laksz, és ott is dolgozol, akkor ez nem vonatkozik rád, de ehhez elég nehéz buksza kell...

Amúgy én nagyon ajánlom Debrecent (olyan stílusú, mint Budapest, csak nem zsúfolt, nem szennyezett és nem tragikus a tömegközlekedés), Paksot (nagyon szép, gyorsan fejlődő rendezett kisváros, egy darab szemetet nem láttam még, az erőmű nem szennyezi a környezetet és rengeteg munkalehetőséget kínál), Balatonfüredet (nagyon gyorsan fejlődő, gyönyörű balatoni város) és Kőszeget (nagyon szép kisváros, sok műemlékkel, nagyon tiszta.)

2011. máj. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Sopron! Az én városom a legszebb város. A környező települések is szépek. Közel a határ, akár Ausztriába is átjárhatsz dolgozni.
2011. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim válasza:
29%

1. milyen szempontból legjobb?

2. lehet erre objektíven válaszolni?

2011. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
16%
Budapest. A többi gyakorlatilag nem is város, csak nagyranőtt falvak.
2011. máj. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!