Kezdőoldal » Otthon » Lakberendezés » Mennyivel jobb csak matracon...

Mennyivel jobb csak matracon aludni?

Figyelt kérdés
Nincs ágy, se ágykeret, csak egy matrac. Szinte olyan, mintha földön aludna. :-) Van köztetek olyan, aki így alszik? Jobb vagy egészségesebb, mint rendes ágyon?
2011. jan. 12. 22:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Én sokáig aludtam így.

Nincs semmi differencia. Egy rendes ágyon is normálisan alá van támasztva a matrac, csak meg van emelve.

2011. jan. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 éve matracon alszom.Mivel a galériára ágy nem férne fel.Semmi bajom nincs vele.
2011. jan. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 menta34 ***** válasza:
78%

Mi 3 hónapig aludtunk a földre tett matracon, mert hirtelen megvettük akciósan és nem tudtuk milyen ágykeret legyen:)


Én egyáltalán nem mondanám, hogy jobb csak a matrac, sőt.. nem tudom miért de szerintem jobb és kényelmesebb az ágykerettel, pedig merev a lécezés nem rugalmas.

2011. jan. 13. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
87%
Még soha senkiről nem hallottam, aki azért aludt volna csak matracon, mert egészségesebb vagy kényelmesebb. Általában ez kényszermegoldás, vagy mert nem férne el az ágykeret (mint ahogyan itt írta valaki a galériáról), vagy mert nem telik rá.
2011. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

egyik exemnek volt a mániája,hogy csak matracon alszik...pedig anyagilag is megtehette volna és hely is volt bőven...

azt mondta kéynelmesebb és igy le sem esik az ágyáról (szüleinél és saját lakásban is igy volt)

egyetelen egyszer aludtam ott,soha többet,olyan kényelmetlen volt,nem is tudtam aludni,pedig tudok bárhol elaludni...

nekem kell a magasság

2011. jan. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer aludtam matracon, soha többet. A szó szoros értelmében félek lenn aludni:s Nem tudom miért, de nekem ágy kell:D
2011. jan. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem az a bajom vele, hogy a matrac így nem tud szellőzni :|
2011. jan. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
Mi 1 évig aludtunk egy olcsóbb matraccal a földön, a páromnak nem volt rossz, de én nagyon szenvedtem, vékony volt a matrac. Aztán vettünk az ikeába 15e-ért normálisabb, vastagabb matracot, de mivel egyetem mellett nem telik most ágykeretre(ill. ha muszály lett volna, megoldható, de nem túl szükséges), szóval maradt a föld. De most a jó matracon kiváló, a szüleimnél rendes ágy van, de sose aludtam ilyen jól, mint most. Szerintem ez inkább matracfüggő.
2011. jan. 14. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát! :-)
2011. jan. 14. 10:56
 10/12 anonim ***** válasza:
66%

Ki kell választani a megfelelő matracot! IKEA-ban, Yisk(vagy mi)-ben is van sokféle matrac, el kell menni és ki kell választani a megfelelőt. Szerintem jobb, ha egy kicsit vastagabb szőnyeg is van alatta, úgy ad neki egy kis tartást, és nem lesz hideg sem.

Én most matracot szeretnék, mert egy nagy kinyitott kanapém van...és nem lenne pénz ágykeretre. Hát én inkább alszom a földön akkor. :X Nagyon nem szeretem, már nagyon rozoga az a kanapé. :/

18L

2011. jan. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!