Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 2 éves lesz a fiam, mikor...

2 éves lesz a fiam, mikor lakást veszek, egyedül nevelem. Milyen lakást vegyek?

Figyelt kérdés
Van egy pici fiam, amikor esedékes lesz a lakásvásárlés, akkor lesz 2 éves, egyedül nevelem (de remélem ez nem lesz így mindig). Nem vagyok valami pénzes. Hány szobás lakást érdemes venni (másfél, két szobára gondoltam), a rezsi miatt melyik éri meg jobban, mire figyeljek egyáltalán a lakás kiválasztásánál?
2008. febr. 6. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. függ, hogy mennyi pénzed van --ennek függvénye a szobszám ás utána következhet csak az egyéb igény....

a rezsinél a távfűtéses lakások nagyon drágák most télen 17.000,- ft / hó a távfűtés számla.... mindösszesen 33.000,- ft ra jött ki a januári szla másfél szoba és akkor még nem is ettünk....jah albérlet + a bérleti dij össz:90.000,- ft

2008. febr. 6. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk minden pénz kérdése,de szerintem jobb a gyereknek,ha külön van. A legjobb ha olyat veszel,hogy van egy nappali(esetleg konyhával egyben) és két félszoba,így mindkettőtöknek megvan a maga zuga,de van egy hely ahol egész nap együtt lehettek.
2008. febr. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Úgy gondolom,hogy a másfél és két szoba között csak a vételnél lehet árkülönbség,a fenntartásában már csekély.Amiket eddig láttam félszobákat, hát azok tényleg csak arra valók,hogy aludjanak benne.Az ágyon kívül semmi sem fér el benne.A két /normális méretű/szobának annyi előnye van,hogy a benne lakó szinte minden tevékenységet a szobájában tud végezni mások zavarása nélkül.Gondolok itt a tanulásra,játékra,számítógépezésre stb.A két félszoba is jó ötlet lenne, ha a mérete megfelelő.Különben kiszorulnak a nappaliba,ahol könnyen egymás idegeire mehetnek a különböző elfoglaltságok miatt.Én a két szobást javaslom,de itt is figyelni kell,hogy a kisebb szoba mérete érje el a 15m2-t.Lehetőleg egyedi fűtésű,és ne nagyon rozzant házban legyen.A közművek állapota még nagyon fontos,mert ha újra kell csinálni az milliókat emészt fel.Ne a falak festését vagy a csempe tetszetősségét nézd,azt általában mindenki előbb-utóbb a saját ízlése alapján alakítja.A belső,nem látható dolgokra legyél kiváncsi,pl.a kémény állapotára,a vízvezeték-villanykábelek,gázvezeték stb.Ha ezekkel tisztában vagy,nagy csalódás nem érhet.
2008. febr. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én aztán tudom, milyen a félszoba, most ketten lakunk egy olyanban a gyerekkel. De amúgy szerintem egy gyereknek elég egy fél szoba, én is olyanban laktam, nem volt vele gond, amíg nem lettünk ketten.
2008. ápr. 6. 18:14
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

téglaépítésű, 1+félszobás lakás, lehetőleg gáz vagy cirkófűtéses, mindenképpen emeleti, az má mind1, h utcai vagy udvari.

sztem ez lenne a legjobb, persze függ attól, h pesten, vagy vidéken.

10 milla alatt ne sok jóra számíts, de 12 körül má egész jó kis kérókat lehet kapni.

2008. júl. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!