Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni kicsi...

Mit lehet csinálni kicsi kagylókból?

Figyelt kérdés
Valamilyen dísztárgyra gondoltam, ne álljanak kirakva a polcon, mert nehéz így törölgetni.
2011. márc. 22. 08:44
 1/3 Tinker Bell ***** válasza:

Én a fürdőszobát dekoráltam ki vele. Nagyon jól néz ki. Ott csücsülnek a kád szélén, a mosdókagyló szélén, a tükör előtt. Vettem még egy pár kagylómintás zselégyertyát is. Nagyon hangulatos!


Vagy csinálhatsz belőle ékszeres dobozt. Hobbiboltokban kapható alap fa dobozka, kis csattal. Feldíszíted és akár ajándékba is lehet adni!


Vagy ha van érdekes alakú borosüveged, vagy csak sima borosüveged, akkor vehetsz hozzá kék színű madzagot, körbetekered és ráragasztod. Szép dísze lehet a nappalinak.


Most hirtelen ennyi jutott eszembe, de szerintem a neten is találsz jó pár ötletet! =o)

2011. márc. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Képkeret, faliújság, ajtódísz?

Tollporolóval elég rajta átfutni, vagy ha nagyon pöpec vagy, akkor ajánlom az ecsetet! :))

2011. márc. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Olga néni ***** válasza:
Nálunk a csillár van abból. Nem mi csináltuk, vettük, de ez nem számít. Ki kell furkálni őket és felaggatni szépen, sorban, körben.
2011. márc. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!