Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tönkrement a mosógépünk,...

Tönkrement a mosógépünk, sejtelmem sincs még, mi baja lehet. Akinek mostanában szerelték a Whirlpool mosógépét, mennyit fizetett érte, és mi volt a baja?

Figyelt kérdés
Elsősorban persze az érdekelne, mennyibe került, hogy "lelkiekben" készüljünk rá, nagyon le vagyunk égve. :((
2011. márc. 30. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Annyit bevállalhatsz, hogy kihívsz egy szerelőt árajánlatra.
2011. márc. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

A miénket is nemrég kellett javittatni,szivattyúcsere+csapágycsere+szimeringcsere és elvitte a párom a szerelőhőz,meg vissza is hozta tőle,tehát nem hivtuk ki,igy is 24.000 ft-ba került. :(

Készülj fel lelkiekben.

2011. márc. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%
21 ezer ft volt a javitasa,de csak lett volna,mert 70 ert ujat vettem. 15 eves mosogepet akart 21 ezerert megcsinalni a szerelo.
2011. márc. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
14:07-es vagyok,a miénk még csak 4 éves..
2011. márc. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk nem indult be a szivattyú benne, kihívtuk a szerelőt (vidéki kisváros, nem Budapest, itt nincsenek kiszállási díjak), megnézte, mi baja, aztán két nap múlva telefonált, hogy mennyiért tud alkatrészt szerezni, és szereléssel együtt összesen mennyibe kerülne. Mivel kb. 20ezer forint lett volna, 7 éves volt a mosógép, tehát semmi garancia arra, hogy két hónappal később nem romlik el valami más rajta, mi is inkább az új mosógép mellett döntöttünk.
2011. márc. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha Budapesten laksz, akkor nézz szét a hirdetések között, mert tavaly nekem is ingyen jött ki a szerelő (van aki úgy hirdeti magát). Megnézte, közölte, hogy kb 25-ért javítaná meg. Mondtam, ha haza jön a férjem majd megbeszéljük. Nem kért pénzt a hibafeltárásért!
2011. márc. 31. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A mi elöltöltős Whirlpool-unknak a szivattyúja halt meg, faterral fejtetőre állítottuk, ugyanis azok alulról hozzáférhetők, megvettük a szivattyút 3000 Ft-ért és kicseréltük, azóta is jó, annyi volt a tünete, hogy nem megállta szivattyúzásnál a program.
2011. márc. 31. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mienk most nyűglődik a kapcsolója felakadt nem birta motorja körbeforgatni fujtam bele teflon sprét tökéletes lett.(wirpool)
2011. nov. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!