Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire szigorúan veszik a...

Mennyire szigorúan veszik a szobák számát a szoc.pol. igénylésnél?

Figyelt kérdés
2 gyerekre már felvettük a szocpolt, itt a 3. baba is rá is szeretnénk igényelni. Viszont 2 gyereknél 2 szoba volt a feltétel, 3 gyereknél 2,5 kell hogy legyen a szobák száma. Ha csak a papírra írjuk be hogy 2,5 szoba van, viszont kettő éve nég csak 2 szobánk volt, kijönnek személyesen megnézni hogy valóban annyi szobánk van, vagy nem foglalkoznak vele?
2009. febr. 26. 13:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Én többször visszatértem ma a kérdésedhez, de még mindig nem értem, h' mi a gond. Ha két éve két gyerekre két szobátok van, most akarjátok igényelni a harmadik gyerekre a szocpolt, akkor miért kell hamis adatot írni papírra? Merth' nyilván abból szeretnétek az előírt fél szobát megépíteni, nem?


Egyébként ez változó, h' tartanak-e helyszíni szemlét. Mi nagyvárosban élünk, itt ritkán mennek ki terepre, sok esetben elég, ha fotókkal igazolod az építkezést.

2009. febr. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szobák számához van kötve a szocpol. Nekünk még most is 2 szobánk van 3 gyerek ellenére is, úgy ahogy kettő éve volt. Itt már nem elég a kettő szoba (mivel 3 gyerek van) hanem 2 és fél szoba a feltétele annak hogy megkapjuk a segélyt. Nem előre kapjuk meg a pénzt, hogy abból építsük fel a fél szobát, hanem már lennie kell az igénylésnél!!! összesen 2 és fél szobának. Ezért kérdezem hogy mennyire szigorúak ilyen helyzetben. Szerintem érthetően írtam le a kommentbe, hogy mi is a kérdésem.

Köszi a választ. :)

2009. febr. 27. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!