Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elfolyó szemceruza és hosszabb...

Elfolyó szemceruza és hosszabbító szempillaspirál?

Figyelt kérdés

ti mivel fixáljáok a szemceruzát és hogyan? a ceruzákból már kb mindenfélét kipróbáltam amire esküdözött mindenki h ez tuti nem folyik el (pandamaci-hatás), aztán mégis....

a másik pedig, nektek melyik szempillaspirál jött be, ami legjobba MEGHOSSZABBÍTJA a pillákat? azaz ne a sűrítésen legyen a hangsúly az van elég :)


2011. ápr. 3. 18:28
 1/2 anonim válasza:
nekem a legjobb szemceruza az avontól a 24k gold szemceruza volt... ez végülis egy gél állagó szemhélytus. Szempillaspirál pedig az Avontól a supershock. :)
2011. ápr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
a szemcerit lehet hogy kipróbálom, köszi :) a supershock nem jött be, hamar betrutymósodik, kis szemerkélő esőtől már folyik el, nagyon nem jött be, de itt is szinte csak rosszat olvasok róla, már amugy sem nagyon használok avont mert (ahogy nekem lejött az eddigiekből is pedig évekig vettem ezt-azt tőlük) elég gagyi termékei vannak (nekem az öszes hamar beszáradt/mégsem vízálló/stb) de akkor ilyen ceruza még nem volt, kíváncsi lennék rá nagyon, majd keresek vki avonos ismit vagy meglesem valakinél ha van neki :))
2011. ápr. 3. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!