Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy női szobafestő-mázolót...

Egy női szobafestő-mázolót elfogadna a társadalom? Esetleg vannak olyan nők, akik evvel foglalkoznak? Ti mit szólnátok ehhez, illetve felbérelnétek-e Őt?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 11. 20:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
holnap kezdhet!!
2011. ápr. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szobafestő nővel még nem találkoztam, de burkolóval igen!

50-es házaspár volt: a férfi cipelte a cuccot, keverte az anyagot, a feleség meg rakta a csempét, járólapot.

2011. ápr. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet,hogy nehezen fogadnának el,magamból indulok ki,mert nekem se pont nőies munkám van.Sofőrnek tanulok,ráadásul buszosnak!

Voltak érdekes arcok.Teherautó vezetésre esélyt sem adtak,mert nő vagyok.

2 év alatt 17 helyről utasítottak el.Erről ennyit.

De nem adtam fel és most kellek egy buszos cégnek mégiscsak!

Szóval hajrá! Én nem néznék furán egy szobafestő nőre.

2011. ápr. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Én határozottan támogatnám. És el tudnám képzelni, hogy vállalkozóként erre építse a marketingjét.

Budapesten a Lady taxi ilyen, és tény, hogy sok nő szívesebben ül be egy másik nő mellé. Ugyanez az eset elképzelhető a festéssel is.

2011. ápr. 11. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

óóóh mennyi jót kapok :$ örülök neki... :)

köszönöm:)

2011. ápr. 11. 21:36
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó ötlet. A nők többsége egyébként is kreatívabb:-)

Női burkolóval már én is találkoztam, majd hanyat estem:-)

2011. ápr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

buszos lány: legjobb barátnőm NAGYIJA! :D buszsofőr a BKVnál. nagyon komoly arc az öreglány :D mondjuk villamoson több női vezető van :D


én már festettem meg tapétáztam is, egész jól ment. egyébként szerintem max úgy lehet elképzelni, hogy egy pasikkal teli brigádba beszállsz. magánvállakozóként lehet, h furán néznének a népek. mivel ez egy klasszik férfi szakma.

2011. ápr. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 gfero ***** válasza:
biztos hogy elfogadna a társadalom főleg ha szoknya lenne a munkásruhájuk jól nézne ki létrán vagy állványon naná hogy dolgoznék vele.
2011. ápr. 12. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
először valakivel párban kezdenék bele, és ha már van referenciád, és ajánlanak, akkor meg úgyis a hírnév ad el, és nem a nem. A barátnőm egyébként szuperul glettel, tapétázik, sokkal pepecselősebb munka és ezért az ő alapossága meglátszik. De csak saját célra glettel, a férje kőműves jól kiegészítik egymást.
2011. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

előző vagyok, még annyit hogy ha egyedül csinálod:

- készülj fel a cuki, sexista megjegyzésekre...

- ne hagyd magad átverni, azért mert nő vagy , még nem balek!! tehát keményen tárgyalni , előleget kérni :)

2011. ápr. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!