Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hagyományos vagy a folyékony...

Hagyományos vagy a folyékony szappant szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
És miért?
2011. ápr. 12. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak folyékonyt használunk, abból is egyféle márkát (utántöltős). Oka: a szappantartó tisztítása nem egyszerű feladat:-)
2011. ápr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a folyékonyt

...talán mert utálom a nyálkás szappant fogdosni(ha előtte mosott valaki már vele kezet és még ne szárat meg), és utálok takarítani utána.

2011. ápr. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A folyékony sokkal jobb, mint a hagyományos.A higiéniáról sem feledkezzünk el, nem érintkezik a másik kezével.
2011. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A szappan öntisztító nem? Amúgy én a hagyományosat jobban szeretem, valahogy tisztább érzetet ad, meg jobb az illata. Fém szappantartóm van, azt meg nem is nehéz tisztítani. (nagymamáméknál volt műanyag, az tényleg undorító egy idő után)
2011. ápr. 12. 15:15
 5/9 anonim ***** válasza:

már gyerekkoromban is utáltam a sima szappant, olyan kellemetlen érzetű lett a kezem tőle.

a folyékony a tuti, sokkal higiénikusabb, többféle illatból és állagból lehet választani.


én a leginkább a palmolive lime-os szagtalanítós verzióját szeretem, nagyon jó az illata, és tényleg eltünteti a hagyma, illetve gumikesztyű szagot a kezemről :D

2011. ápr. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a hagyományosat szeretem jobban. Valahogy tisztábbnak érzem a kezem tőle és nem egy fél élet teljesen lemosni, mint a folyékony szappant.
2011. ápr. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

gyerekkoromtól utálom a hagyományos szappant,nekem száraz tőle a bőröm,akármilyen márkás...


Amig nem jöttek be a folyékony szappanok,addig is tusfürdővel mostam kezet


folyékony szappanból nem ragaszkodom márkához,gyakorlatilag a nagyon gagyik kivételével mind jó

2011. ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én utálom a folyékony szappant, csak a hagyományosat használom.
2011. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A hagyományos nálunk mindig képez egy bevonatot a csapon, vagy a tusolóban a csempén, és nagyjából naponta lehetne takarítani, mert megmattít mindent ami előtte fényes volt. Ezért a folyékony a favorit.
2011. ápr. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!