Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik matrac ami nem hordósod...

Melyik matrac ami nem hordósodik / hasasodik a használattól?

Figyelt kérdés
Alig 1 éves Yatas VENUS matracomon mar latok egy kis hordót pedig sürün forditgatom, igaz sok idöt töltök az ágyon fekve, onnan szoktam gépezni. Nem vagyok egy nagy darab de van hogy nem csak én használom. Ha majd kiszolgált milyet vegyek ami magas, valamelyest rugalmas, de nem hasasodik be?
2011. ápr. 12. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a szüleimnél sima szivacsmatracom van, semmit nem hasasodott, tökéletes, pedig sok éve megvan.

A lakásunkba rugósat vettünk, másfél év alatt megadta magát, minden reggelre fáj a derekam rajta.

Elvileg a rugós matrac nagy előnye a szivaccsal szemben, hogy jobban szellőzik. De sosem éreztem, hogy ilyen jellegű probléma lett volna a szivaccsal.

A következő biztosan egy szimpla szivacsmatrac lesz, abban nincs mi tönkremenjen, az élettartama biztosan sokszorosa lesz, mint a rugósnak.

Neked is ezt ajánlom, válassz megfelelő keménységűt, olcsóbb és jobb is.

2011. ápr. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!