Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Mivel fehérítsem ki a használa...

Mivel fehérítsem ki a használattól-mosástól beszürkült fehér ruhákat (pl textilpelust is)?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy léteznek fehérítőszerek, de olyan válasz érdekel, aki esetleg már próbálta valamelyiket, és hatásosnak bizonyult. Köszi
2009. jún. 22. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én domestos-t próbáltam, a fehér flakonos piros kupakos kék címkés (ez fontos, mert van zold papiros de az nem jó)fehérítőt. Az bevált. És ha Ariellel mosol nem szürkülnek vissza. Drága, de legalább jó.
2009. jún. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Osztom az előttem levő véleményét,vagy én még szódabikarbónába áztatom egy éjszakára és másnap kimosom!
2009. jún. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mosószódával és szódabikarbónával mososm a fehéreket, és ecettel öblítem. Állítólag a ruhán megtapadó apró vízkövek is szürkítik a ruhát, azért jó az ecetes öblítés.
2009. jún. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek. Egyébként is Ariellel mosok. A vízkövet én is hallottam már, hogy attól is elszíneződnek a ruhák, úgyhogy valszeg az ecetet is kipróbálom.

Köszönöm

2009. jún. 23. 18:10
 5/5 anonim válasza:
55%

Szia!

Minden fehér színű ruhához, fehérneműhöz sütőport rakok! Legelőször beáztatom, majd minden mosáshoz 1 csomaggal rakok (a legolcsóbb is jó!).

2009. jún. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!