Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Létezik gyorsan (fájdalommente...

Létezik gyorsan (fájdalommentesen? ) ölő patkány/egérméreg?

Figyelt kérdés

Az egérfogót már kiismerték a dögök, a macska nem mehet a padlásra fel, így ezt tettem ki nekik.

De mióta olvastam, hogy csak napok múlva hat, akkor is görcsöket okoz, és sokáig tart, amíg az állat megdöglik, azóta lelkiismeret furdalásom van.

Tudom, hogy kártevő, meg minden, de szenved.


Kapható egyáltalán olyan egérméreg, ami hatékony is, meg gyorsan is végez velük?


2011. ápr. 15. 22:05
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
www.egerriaszto.hu
2011. ápr. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 hell-ikon ***** válasza:
72%

Patkányméreg tuti nem.

A patkány elég intelligens állat, hogy észrevegye az összefüggést a mérgezett kaja és a fajtársa halála között. Éppen ezért fejlesztik úgy a patkánymérget, hogy esetenként napok v. hetek múlva (hosszú szenvedés után) pusztul el tőle az állat.


Egérről ezen a téren nem tudok nyilatkozni...

Csapdán gondolkodtál-e már?

2011. ápr. 16. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Igen, és írtam is, hogy azt már ki tudják játszani.

Elkerülik ill. úgy eszik ki a kaját, hogy nem csapódik le.


Az egérragasztót egyszer tudtuk bevetni, a dög belemászott, de aztán visítozni kezdett, azóta mind elkerüli messzire még a ragasztó környékét is, illetve komoly gondban voltunk, hogy mit kezdjünk a beleragadt, de még igencsak élő (és szenvedő) egérrel.

2011. ápr. 16. 08:41
 4/4 hell-ikon ***** válasza:
Ah, elnézést, felületesen olvastam (igazából csak a fő kérdésen szaladtam végig) így kimaradt a csapda használatból fakadó probléma.
2011. ápr. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!