Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szeretném leszereltetni a...

Szeretném leszereltetni a gázórámat. Lesz ennek bármilyen díja?

Figyelt kérdés
Ha a további lakók szeretnék visszaköttetni, az ugyan olyan díjakkal fog járni, mint amikor én beköttettem (mert akkor még nem volt teljesen bekötve a lakásba csak egy csonk volt berakva), vagy valamivel kevesebb lesz mert akkor már csak a gázórát kell visszarakatni.
2011. ápr. 24. 20:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Muszáj leszerelni? Általában csak elzárni szokták. Kijön egy szaki a gázosoktól, és egy korongot tesz a gázórába, ezzel elzárja a gázt, majd leplombálja, hogy ne lehessen kinyitni. Ez biztos olcsóbb, mint leszereltetni.


Az árak függnek a szolgáltatótól. Inkább tőlük kérdezd.

2011. ápr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ, muszáj, mert a havi díjat ami 1250.- muszáj lenne akkor is fizetni, mert most felfüggesztettem a használatát de így is kell azt fizetni, de én már nem ott lakom, az ottani lakó (kedves édesanyám) nem fogja ezt fizetni úgyhogy inkább leszereltetem és sírhat ha télen szüksége lesz a fűtésre
2011. ápr. 24. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

nálunk is hasonló volt a gond.

panelszerű lakás, a gáz csak a főzés miatt volt bekötve, gondoltam veszek egy kerámialaposat.

nos, mondta a Főgáznál a néni, hogy ha meg akarom szüntetni a szolgáltatást, akkor bizony 20 kemény ezrest kell perkálni.

így inkább vettem egy gáz főzőlapot, és havi 1 m3-t használok kb, 3havonta küldenek egy 6ezer körüli számlát és jóság van.


persze a te eseted más. ha van 20 rugód, akkor köttesd ki.

2011. ápr. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Mire jutottál, mert mi is szeretnék valahogy megszabdulni a gázórától. Leszereltetted? Kellett fizetni?

2011. aug. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!