Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Fiatal nőnek (21) Budán...

Fiatal nőnek (21) Budán inkább lakást vagy különálló házat javasolnál?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 27. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
ez pénztől is függ,meg h melyikben éreznéd jobban magad,mennyi időd lenne ápolni a kertet? ezt neked kell eldönteni...
2011. ápr. 27. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Inkább lakást.Házat csak akkor,ha egyszemélyben vagy ezermester és kertész,és tengernyi szabadidővel rendelkezel:)
2011. ápr. 27. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Egyelőre lakást,és majd ha családod lesz férj,gyerek akkor ház.
2011. ápr. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Inez.R. válasza:
42%

Ha választási lehetőséged van, akkor nézd végig a szempontjaidat. Pl ha bulizni szeretsz járni, akkor praktikus ha éjszakai busz vonala mellett választasz kecót, mert akkor mindenhonnan hazajutsz.

Számít a környéken a közbiztonság, mert télen korán sötétedik.

Számít az is, hogy a kiválasztott kéglik közül melyiknek mennyi a fenntartási költsége, és ezt miből tudod majd fizetni. Nekem pl kicsi kertes házam van, de olcsóbb a fenntartása mint egy panellakásnak. Ugyanis a közös költséget én határoztam meg magamnak, minden hónapban beutalom egy számlára, és ha valami extra kiadás van, akkor egyben van a zseton. Pl tavaly előtt tetőt cseréltem, és nem volt fennakadás.

Szempont az is, hogy később eladható, vagy bővíthető legyen, hiszen amíg elég egy pici kégli, nincs annyi költséged, mint egy nagyobb ingatlan számlái esetén.

Szerencsés vagy, mert épp alacsonyak az ingatlan árak a túlkínálat miatt..

Írd össze a saját szempontjaidat, és aszerint nézelődj. Az sem baj, ha szakértőt, vagy rutinos "többször költözött" ismerőst bevonsz, mert ők talán több előnyt és hátrányt felfedeznek a kiszemelt kéglinél.

Hajrá!

:)

2011. ápr. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
86%

Önmérséklést, mert ez a kérdés erősen irritáló.

Ha annyi pénzed van, hogy önálló - ráadásul budai - otthonban gondolkodsz, legyen vele egy kis gondod is, vagyis legyen ez a Te gondod!


Egyébként hogy miért az 'Utazás' rovatba került ez a kérdés?

2011. ápr. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, végül a lakás mellett döntöttem. :)
2011. ápr. 30. 23:17
 7/7 A kérdező kommentje:

Így is. :)

Nekem az volt az elsődleges szempont, hogy a házban elviseljék a kutyát, szerencsére ez nagyon állatbarát ház, több lakásban is van eb, tehát nem lesz szerencsére probléma. :)

Férfiakat pedig... Nem akarok minden nap mást felcipelni, nem lesz kupleráj. :D

2011. máj. 1. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!