Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 10. emeletre fogunk költözni,...

10. emeletre fogunk költözni, előnyök, hátrányok?

Figyelt kérdés
Engem következők érdekelnének: Tényleg nagyon zajos a lift akna? Tényleg sokkal melegebb van, mint alacsonyabb emeleteken?
2011. ápr. 28. 13:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
19%
Nem, és nincs.
2011. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
83%
Légkondi nélkül necces lesz.
2011. ápr. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

én most adom el 9 emeletes ház és hol lakom pont a 9. en 2 éve vagyok itt olyan meleg van mint állat légkondi nélkül felejtsd el a lift annyira nem gáz viszont ha rossz és tűsarkúba vagyok elkívánom a halálba

de akkor átsétálok a tetőn a másik lépibe és ott lemegyek liftel

2011. ápr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Én régebben laptam panelban a 4.-en, és tényleg dögmeleg van. Ja, és a tetőben lévő megolvadt szurok(?) befolyt a beépített szekrény felső polcára, ahol anyu anno a paplanokat tartotta.

Nem volt akkor még légkondink, az éjszakákat úgy vészeltük át, hogy vizes lepedővel takaróztunk. Egyszóval nyáron pokol.

Az is előfordulhat, hogy a magasabb emeleteken már nem megfelelő a víznyomás.

De mindezek ellenére én azért szerettem :)


Sok minden függ attól, hogy utólag szigetelt e a tömb, illetve cseréltek e nyílászárókat. Akkor kevésbé jön be a meleg. Éjszaka szellőzetni kell, nappal meg még a redőnyöket sem árt lehúzni, hogy bent maradjon a hűvös.

2011. ápr. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
4 emeletes panel 4-én lakok, és nyáron pokol. Én bírom mert eléggé nagy az ingerküszöböm, de alsógatyába vagyok ilyenkor mindig.
2011. ápr. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Jelenleg is panelban lakom az 5. emeleten, tudom, hogy meleg van, csak az érdekelne, hogy igaz-e hogy feljebb még melegebb van?


Lifttel aknájával kapcsolatban vélemény?

2011. ápr. 28. 21:08
 7/16 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt 4. emeleti lakásunk 4 emeletes házban. Nyáron, főleg esténként meg lehetett sülni benne.

Lift nem volt, így erről nem tudok nyilatkozni.

Most egy 1. emeleti van 10 emeletes házban. Itt is meleg van nyáron, de közel sincs akkora hőség, mint a tető alatt.

Itt van lift, de még soha életemben nem lifteztem az 1.-re. Nálunk semennyire nem hallható a hangja, pedig csak egy épületbeugró és a szemétledobó választ el a liftaknától. Lehet feljebb zajosabb, ezt nem tudom. Egyszer viszont lehetett vele valami probléma, mert pár napig éjjel-nappal ütemes huppogásokat lehetett hallani. Olyan távolinak tűnő mély, hatalmas huppanásokat folyamatosan 2-3 másodpercenként. De ilyen szerencsére csak egyszer volt és azóta se.

2011. ápr. 30. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja igen, nekem egyik jóbarátom egy tizesnek a hetedikén lakik, én még nála egyszer nem hallottam a lift hangját.

Igaz ő van a legmesszebb a lifttől de akkor is...

2011. ápr. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Mi a 8. emeleten laktunk. A lift a megengedettnél többször volt rossz, ilyenkor azt gondoltam, a "szép farizmokért" építenek ennyi emeletet. Télen hideg volt, nyáron meleg, de fiatalok voltunk és boldogok, hogy lakásunk van!
2011. ápr. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ha a tetőszigeteléssel gond van, ti fogjátok legelőször észrevenni, mert az esővíz, hólé nálatok áztatja át a mennyezetet.
2011. ápr. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!