Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha kiszállítást kérek egy...

Ha kiszállítást kérek egy butor vásárlásakor, felhozzák nekem a 4. emeletre, vagy leteszik az épület elött?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 17:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Hivatalosan a házIG szállitják, de ha megbeszéled az emberekkel és adsz nekik valamennyi borravalót, akkor fel szokták vinni.
2010. szept. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Általában felviszik, de emeletenként X forint a tarifa.
2010. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja-ja. Mikor házhozszállítást kérek, vagy csak érdeklődök róla, mindig a cím után azt kérdezik, hogy emeletre fel kell-e vinni. És ha igen, van-e lift.
2010. szept. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

az Ikeából most rendeltem kanapét.

azt mondta a fickó, hogy akkoris 5 rongy, ha a 10.re kell felvinni, meg akkor is, ha csak a földszinten leteszi a szállító. :D

holnap jön az új kanapém :DDDDD ja, és én is a 4. lakom! :D

2010. szept. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bunkó,és gazdagabb szomszéd úgy "spórol(t)",hogy az üzletben kifizette a szállítást,és a kiskorú 12 éves gyereket hagyta otthon,mikor vitték a heverőt,meg a bútort,hogy ne kelljen borravalót adni.És még dicsekedett is aztán a b@rom vele.
2010. szept. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!