Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Természetes, hogy elbizonytala...

Természetes, hogy elbizonytalanodtam?

Figyelt kérdés
Lakásvásárlás előtt állunk. Ma sikerült megegyezni a tulajdonossal, tehát jövő héttől a miénk az a lakás amit nagyon szerettem volna. Ami nagyon megfogott a lakásban az a tökéletes tervrajz, viszonylag nagy (65nm2) és hihetetlenül jó a környezet. Költeni kell rá, de jó állapotban van és ár alatt hoztuk el. Így leírva az érveket nem is értem miért inogtam meg, visszavonni az ajánlatot nem fogjuk. Szerintetek normálisnak mondható, hogy "megijedtem"?
2011. máj. 1. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Te ennyire unatkozol?? Inkabb nezz tv-t
2011. máj. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem normális, hiszen egy változás az életedben, az pedig könnyn megingathatja az embert. Én is így voltam vele, de már nem bánom hogy mertem lépni.
2011. máj. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát persze ,hogy normális hiszen változás alatt fogsz kereszülmenni nyugi majd minden ok lessz kitartás!!!
2011. máj. 2. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ne ilyen hülyeségeken gondolkodj!

el sem hiszed, h én mennyire örültem, mikor végre elköltözhettem abból a koszfészekből a jelenlegi lakásomba :D

2011. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez teljesen normálisén is így voltam, pedig jobbat nem találtunk volna! Nyugi,minden oké lesz!!! Sok sikert!
2011. máj. 2. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a bíztatást, aranyosak vagytok!

Én is nagyon várom már a költözést és tényleg remélem, hogy minden rendben lesz. :)

2011. máj. 2. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!