Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Leszerelték a gázórát nálunk...

Leszerelték a gázórát nálunk fél órája (Tigáz), ha kifizetjük a tartozást 2 napon belül, visszaszerelik ingyen?

Figyelt kérdés
120 000 ft a tartozás.
2011. máj. 3. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
nem fogják ingyen visszakapcsolni.
2011. máj. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha kifizetitek, akkor megfelelö fizetség fejében vissza lehet szereltetni, ingyen nem csinálnak semmit.
2011. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
9%
szerintem a netet is fizesd be, mert elöbb útobb cak szomszéd wifijével tudsz majd netezni
2011. máj. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

a tartozást, a leszerelést és a visszaszerelést is ki kell fizetni, úgy lesz ismét gázórátok

nem olcsó egyik sem

2011. máj. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

A kérdésedre a válasz: minek oda óra, oda kell csövezni óra nélkűl és már nincs is ami számolja a köbmétereket!

:D

Viccet félretéve nem csinálnak sajnos szerintem sem semmit ingyen!

28F

2011. máj. 3. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fizetni kell. Az is lehet, ezután csak kártyás órát fogsz kapni, amire előre kell pénzt tölteni.
2011. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

múltkor láttam a tévében a kerkpár belsős átkötést, meg volt oldva a gáz probléma.

felőlem csinálhatod, de remélem nem a szomszédomban laksz

2011. máj. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
30 ezer forint le ki/ visszakapcsolás díja.
2011. aug. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!